Sárospatak
Żałuj, kolego. 5000 ludzi nie może się mylić. Było FAJNIE! hahaha

Rozszerzenie ekspansji dolnego parkingu (nad rzeczką) w niedzielne popołudnie:

[Obrazek: 99d339e4a50f6dae.jpg]

W tym samym czasie na kąpielisku:

[Obrazek: 88a8fe7ce0925e70.jpg]

[Obrazek: 0daeb0847b01320b.jpg]

[Obrazek: 0c87cdbb5e6968cc.jpg]
Odpowiedz
No to było faktycznie dużo ludzi. We wrześniu będzie mniejszy tłok Uśmiech
Odpowiedz
Witam. Wszystkich i proszę o pomoc. Forum śledzę o jakiegoś czasu. Przeczytałam masę wątków. Pierwszy raz chcę się wybrać z przyczepą małą za granicę i chciałabym się upewnić w pewnych kwestiach. Jutro około 3 nad ranem chcemy wyjechać do Sarospatak na weekend z mała przyczepą kempingową niewiadówką. Czy kemping z basenami termalnymi jest tam tylko jeden bo na forum nie spotkałam się z konkretnymi nazwami? Czy jakoś dogadamy się tam po polsku czy będzie z tym słabo? i to co mnie najbardziej nurtuje to czy kupować winietę? Na Węgry to chyba raczej na pewno nie ale na Słowację? Za pomoc z góry dziękujemy i chętnie poczytamy wszystkie rady i uwagi. Piszcie śmiało napewno przydadzą się jeszcze komuś. Dzięki :-)
Odpowiedz
Na te wszystkie pytania odpowidź jest w tym temecie ...
Sarospatak: kemping "Tengerszem" i kapielisko "Végardó" Uśmiech
Po polsku w Sarospatak najlepiej rozmawiają goście z Polski... obsługa nie mówi po polsku.
Odnośnie winiety, to jeśli jedziesz przejściemi granicznymi Barwinek_PL i Sátoraljaújhely_HU to i słowacka, i węgierska winieta zbędna.
Odpowiedz
W Sarospatak są dwa campingi jeden bezpośrednio przy kąpielisku i jeśli tam nocujesz masz w cenie wejście na baseny nazywa się Vegardo a ten drugi o którym pisze Sztasek jes oddalony od kąpieliska i nocując tam musisz kupować bilety na baseny.Co do język to nie masz się co przejmować bo 80 procent gości to Polacy i każdy się dogaduje chociaż nikt nie zna węgierskiego Uśmiech A winietki nie potrzebujesz tak jak już pisał wcześniej Sztasek
Odpowiedz
Wybierz kemping Vegardo - widać go z ulicy Herceg, ale brama jest od uliczki Virag. Panie w okienku z reguły znają słowacki, więc masz duże szanse.
Odpowiedz
Dzięki za rady. Wypad na Węgry do Sarospatak bardzo udany. Napewno przyjedziemy tam jeszcze nie raz.
Odpowiedz
Cześć z SP! Jest tu ktoś z naszych dzisiaj? Ja mam cały mobilhome, ten wyjątkowy baraczek na kempingu. Zapraszam wieczorem na piwo albo i kęs z grilla!
Odpowiedz
A jak tam pogoda? Uśmiech
Odpowiedz
(17-09-2016, 14:03)eplus napisał(a): Cześć z SP! Jest tu ktoś z naszych dzisiaj? Ja mam cały mobilhome, ten wyjątkowy baraczek na kempingu. Zapraszam wieczorem na piwo albo i kęs z grilla!

Cześć eplus ja niestety byłem w zeszłym tygodniu więc piwka z Tobą nie wypiję Pozdrawiam życzę ładnej pogody udanego wypoczynku i bezpiecznego powrotu
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,358 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,973 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości