Sárospatak
Troszkę im się poknociło Uśmiech A szkoda się czepiać...

Jaka jest temperatura wody pod balonem ? Był ktoś ?
Odpowiedz
(07-12-2016, 10:01)Tomeq napisał(a): Troszkę...się poknociło Uśmiech A szkoda się czepiać...

arany - złoto ... árny - cień Oczko
Odpowiedz
A mniejsza z nazwą ale wieczorkiem by się napił Arny Aszok Uśmiech
Odpowiedz
(07-12-2016, 14:59)Tomeq napisał(a): A mniejsza z nazwą ale wieczorkiem by się napił Arny Aszok Uśmiech

... wieczorkiem by się napił Zmieszany Arany Ászok
Odpowiedz
(07-12-2016, 15:17)Sztasek napisał(a):
(07-12-2016, 14:59)Tomeq napisał(a): A mniejsza z nazwą ale wieczorkiem by się napił Arny Aszok Uśmiech

... wieczorkiem by się napił Zmieszany Arany Ászok

aa kolega się czepia Uśmiech
Odpowiedz
Wieczorkiem to tylko Kobanyai z mottem "jutalom a nap vegen" - "nagroda na koniec dnia".
PiwoPiwoPiwoPiwoPiwo
[Obrazek: ShotType1_328x328.jpg]

W lecie basen pływacki ma 28C, a ten mały obok do nauki pływania - coś koło 32C. W zimie pewnie tak samo.
Odpowiedz
W domu tak nie smakuje jak na basenach więc do maja trzeba poczekać.
Odpowiedz
Ja tam wolę te duże plastikowe butelki ( po 2 litry ) Nie muszę często chodzić do lodówki. Tylko nie mówcie że plastik jest nok, bo w puszki to takie samo zło jak plastik.Piwo
Odpowiedz
Witam,

Kiedyś piłem piwo z puszki ale teraz tylko praktycznie z butelki bo chyba takie jest najlepsze. Teraz jak otwieram puszkę to czuje różnicę oczywiście na niekorzyść alu. Piwo z plastiku to dawno piłem ...
Odpowiedz
(12-11-2016, 12:19)Aattaa napisał(a): ... odkryłam jeden zewnętrzny basen termalny, w którym siedziało też parę osób. Basen położony jest na końcu kompleksu od strony zamkniętego wejścia. ...

Prosiłbym o uściślenie. Jest tam kilka niecek otoczonych wspólną barierką i murkiem. Dwa nieco wyżej położone baseny gorące bez atrakcji, jeden z nich pod rozsuwaną markizą, oraz dwa baseny na poziomie gruntu, w jednym natryski dla siedzących i leżących, a w drugim rury, z których woda leje się na głowę. Czy to wszystko było czynne, czy tylko ten pod markizą? Z góry dzięki.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,360 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,978 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości