Sárospatak
Nic mi nie dała tu nawet nie chodzi o tą drobną kwotę tylko o wiedzę na przyszłość Pozdrawiam
Odpowiedz
czyli kaucje za szafkę wszędzie oddają ..
Odpowiedz
Nie wiem czy wszędzie bo zadko korzystam z szafek ale przeważnie tak jest że przy oddaniu kluczyka oddają pieniądze. Tak np jest w Tisaujvaros jak byłem przed sezonem i były tylko czynne baseny w budynku jeden na zewnątrz przy wyjściu oddaje kluczyk a pani mi 500 ft oddaje w pierwszy dzień byłem zaskoczony ale szybko mi znajomy wyjaśnił o co chodzi bo często tam bywa Dodam że to było wiele lat temu więc kaucja mogła się zmienić Uśmiech
Odpowiedz
(29-05-2017, 8:30)Sztasek napisał(a):
(29-05-2017, 8:17)jurow napisał(a): Którą wejściówkę byś polecił...

Lubię spokój ... wybieram > Vegárdó Fürdő Sárospatak Uśmiech

Ja też lubię spokój... Reklamując Sarospatak działasz na niekorzyść nas obu. Mam nadzieję, że Jurow też jest spokojny. Szeroki uśmiechOczko
Odpowiedz
Sarospatak w sezonie już nie jest takim spokojnym cichym miejscem Uśmiech I już specjalnie nie trzeba go reklamować bo naszych rodaków jest sporo a do tego masa Słowaków
Odpowiedz
W sezonoe letnim, czyli od czerwca do końca sierpnia nie korzystam z letnich rozrywek na basenach czy źródlankach w miejscach o dużej frekwencji. Jest tyle małych i wspaniałych miejsc na odpoczynek bezstresowy na Węgrzech, do których warto się wybrać, tutaj nie można liczyć na wiele, ale spokój zapewniony.
Agroturystyka węgierska jest super... polecam "falusi turizmus".
... np.:
- Szentpéterszeg, wioska nieopodal Berettyóújfalu. Możliwość wędkowania, jest miejsce na bogracz i nocleg`z możliwością rozbicia namiotu...
- Tivadar nad Cisą, możliwość kąpieli i wędkowania...
- Szálka, koło Szekszárd, możliwość kąpieli i wędkowania...
- Palkonya, okolice Villány-Siklós...
- itd. Uśmiech
Odpowiedz
Mam pytanko. Czy nie ma może ktoś aktualne adresu email do poniższej kwatery w SP:

http://www.sarospatak.info.hu/erika/

Podany email jest nieaktywny. A przy okazji mam jeszcze pytanie Sztaszka Uśmiech Podane są tam dwa numery tel. Czy jest tam numer komórkowy i w jakim formacie go wpisać aby wysłać sms ?
Odpowiedz
Tomeq - podane są dwa nr.tel...
stacjonarny > +36-47-314167
komórkowy > +36 30-6079073
Odpowiedz
Czyli wpisujemy w formacie:

komórkowy: +36306079073
Odpowiedz
(01-06-2017, 10:19)Tomeq napisał(a): Czyli wpisujemy w formacie: komórkowy: +36306079073

zgadza się Wino
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sauny Sarospatak eplus 12 5,434 17-11-2019, 20:35
Ostatni post: Rafał
  Potrzebuję namiary na nocleg Sarospatak lub Tiszaujvaros annrac222 1 4,357 15-09-2017, 10:14
Ostatni post: Tomeq
  HAJDUNANAS, TISZAUJVAROS, SAROSPATAK drake112 17 20,964 26-08-2015, 21:12
Ostatni post: tkoko
  objazd Sárospatak - Nyíregyháza -Hajduszoboszlo-Debrecen hlasco 1 8,450 28-09-2012, 10:00
Ostatni post: Aattaa



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości