Policja na Węgrzech
#1
podczas dzisiejszego powrotu z Węgier na trasie Hjduszoboslo - Tornosementi kontrolę prędkości prowadziło 5 radiowozów z fotoradarami oraz trzy samochody sprawdzające tablice rejestracyjne w kierunku posiadanie opłaty za przejazd autostradą . To normalne i Węgrzy zwariowali czy po prostu miałem pecha ?

Miałem przerwę i nie odwiedzałem Bratanków dwa lata ale wcześniej takich jaj nie odnotowałem . Tym bardziej że w niedziele w godzinach 13 - 15 na drodze były pustki .
Odpowiedz
#2
(03-09-2017, 21:37)ofiara napisał(a): podczas dzisiejszego powrotu z Węgier na trasie Hjduszoboslo - Tornosementi kontrolę prędkości prowadziło 5 radiowozów z fotoradarami oraz trzy samochody sprawdzające tablice rejestracyjne w kierunku posiadanie opłaty za przejazd autostradą . To normalne i Węgrzy zwariowali czy po prostu miałem pecha ?

Miałem przerwę i nie odwiedzałem Bratanków dwa lata ale wcześniej takich jaj nie odnotowałem . Tym bardziej że w niedziele w godzinach 13 - 15 na drodze były pustki .

Dlaczego piszesz że miałesz pecha czy aby któryś z tych radiowozów namierzył Cię i dostałeś pokute Oczko ?? Osobiście ne spotkałem się z tak nasilonymi kontrolami ale może w ostatni wakacyjny weekend mieli akcję pod kryptonimem "powroty " Oczko
Odpowiedz
#3
Na prawie 200km jakoś się chyba mogli pomieścić.
Odpowiedz
#4
W podobnych godzinach wracałem wczoraj z Bogács, ale ja tam pustek nie widziałem, powiedziałbym nawet,że jak na ten dzień tygodnia ruch był duży, sporo karawanów, samochodów, nawet lekki szok przeżyłem widząc Żuka, tak, starego poczciwego Żuka ciągnącego przyczepę kempingową. Policja stała na granicy, ale zawsze ją tam widuję, no prawie zawsze.
Odpowiedz
#5
Policja, Urząd Celny, Urząd Skarbowy - łatwo o pomyłkę jeśli chodzi o auta kontrolujace na węgierskich drogach ... większość to kolor biały, jedynie boczne paski lub kreski w poziomie albo w pionie są niebieskie lub zielone.
Oprócz tego jest jeszcze "Polgárőrség...Straż Obywatelska", ich pojazdy są w identycznych kolorach jak auta drogówki węgierskiej - maja napis na masce pojazdu "Polgárőrség".
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg Sztasek 2,115 1,320,970 16-03-2024, 16:28
Ostatni post: Sztasek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,088 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,075 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 931 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,193 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości