Hajdúszoboszló
Proszę o informacje na temat Biletów.
Na stronie internetowej http://pl.hungarospa.hu/ jest cennik:
1.Aqua-Palace 2.Kąpielisko Lecznicze 3.Cennik plażowy 4.Aquapark
Nie rozumiem tego cennika. Z forum wyczytałem żeby wejść na kompleks basenów muszę kupić jeden bilet czy z tego biletu też mogę wejść na baseny termalne?? Czy za baseny termalne muszę dopłacić osobno tak jak za Aquapark??
Do Aquaparku w cenniku są dwie opcje na duże zjeżdżalnie i na małe, czy w opcji "małe" jest wszystko dla dzieci, i czy osoba dorosła w opcji "małe" też może korzystać ze zjeżdżalni??

Proszę niech ktoś to dokładnie opisze.
Odpowiedz
Na kapislisko kupuje sie jeden bilet i korzystasz z wszystkich basenów termalnych i zwykłych bilet ten kosztuje obecnie 2000forint jesli chesz wejśc do aquaparku musisz kupic osobno bilet i jesli kupisz ten tańszy to z dużych zjeżdzalni nie będziesz mógł korzystać. A do Aquapalce też kupuje sie osobno bilet ale jesli jest ładna pogoda to nie ma sensu siedziec pod dachem
Odpowiedz
(06-07-2014, 18:19)Grochszek napisał(a): Proszę o informacje na temat Biletów.
Na stronie internetowej http://pl.hungarospa.hu/ jest cennik:
1.Aqua-Palace 2.Kąpielisko Lecznicze 3.Cennik plażowy 4.Aquapark
Nie rozumiem tego cennika. Z forum wyczytałem żeby wejść na kompleks basenów muszę kupić jeden bilet czy z tego biletu też mogę wejść na baseny termalne?? Czy za baseny termalne muszę dopłacić osobno tak jak za Aquapark??
Do Aquaparku w cenniku są dwie opcje na duże zjeżdżalnie i na małe, czy w opcji "małe" jest wszystko dla dzieci, i czy osoba dorosła w opcji "małe" też może korzystać ze zjeżdżalni??

Proszę niech ktoś to dokładnie opisze.
Odpowiedz
Żeby wejść do aquapalace lub aquapark musisz najpierw wejść na tzw. plażę, czyli płacisz to 2 tys. forintów za osobę dorosłą. Przy kasie na wejściu do basenów możesz od razu kupić bilet na aquapark (aquapalace nie wiem, nie korzystaliśmy) i przy wejściu do aquaparku (wewnętrzna jednostka na hungarospa) jest kasa - okazujesz ten bilet i dają ci opaskę (nie jest gumowa, nie można jej ściągać) albo dokupujesz bilet do aquaparku - jeśli na ten przykład kupisz sobie tylko na plażę a potem stwierdzisz, że chcesz jeszcze iść do aquaparku.

Aquapark extra - to bilet na duże zjeżdżalnie, standard - na małe. Te małe to kilka basenów ze zjeżdżalniami i basenami dla mniejszych dzieci (tak do 10 lat), rzeka na pontonach, fajnych basen dla większych + basen borowinowy b.gorący. Dla dziecka kupujesz za 3600 (cały dzień) dla osoby towarzyszącej dziecku - 3900. Jeśli kupisz dla siebie extra to też korzystasz z atrakcji standard + duże zjeżdżalnie (na duże dzieci od lat 10)

to tak pokrótce, jeśli masz pytania to w wolnej chwili odpowiem

UWAGA ! Jeśli wybieracie się na główne baseny, tzw. plażę ok godz. 13 to nie kupujcie leżaków (takie niebieskie przy basenach) - od godz. 15 te leżaki są bezpłatne i jest ich multum i 600 forintów (cena za leżak od 8-15) możecie wydać na langosza (490 ze śmietaną i serem)

Langosz - niebo w gębie, ołów w ołówku !!!!!

Ok, robię wypad na miasto.

Wszystko dokumentuję i po powrocie (niedziela-poniedziałek) zdam obszerną relację
Odpowiedz
no wiem wiem ale bylem wczoraj w tym Exreteme Aquapark i bilety są po 3300 na cały dzień, dla dzieci poniżej 10 lat to taniej, przynajmniej leżaki w aquaparku są za darmo heh a jak jesteś na termal camping to resztę basenów masz w cenie kempigu.Sam aquapark jest ubogi w porównaniu z resztą kompleksu.

P.S. Moja córka ma niecałe 9 lat , wystarczy podpisać oświadczenie i puszczają na wszystkie zjeżdżalnie jednak cena jest taka sama jak dla dorosłej osoby...

soma
Odpowiedz
Jechał ktoś z Hajduszoboszlo do Budapesztu ? planujemy zrobić sobie wypad na 1 dzień tylko szukając trasy pokazuje mi przez autostradę a chcielibyśmy jednak ją ominąć.
Odpowiedz
Lepiej kupić winietke i pojechać autostradą o wiele szybciej cena tygodniowej winietki to 2950 forint
Odpowiedz
(08-07-2014, 18:59)Cytryna napisał(a): Jechał ktoś z Hajduszoboszlo do Budapesztu ? planujemy zrobić sobie wypad na 1 dzień tylko szukając trasy pokazuje mi przez autostradę a chcielibyśmy jednak ją ominąć.
Winietka "tygodniowa" ważna jest przez 10 dni!
Jest fajna droga omijająca autostrady, nie jedzie się szybko. Po drodze jest kilka fajnych miejsc, które warto odwiedzić. Oto trasa: wyjazd z Hajdúszoboszló drogą przebiegającą obok lotniska i prowadzącą do Nagyhegyas, to skrót do drogi nr.33, drogą tą dojedziesz do Hortobágy. Tutaj odpoczynek przy kamiennym moście, po lewej jest wielki parking, muzeum... Uśmiech jest na co zerknąć - to właśnie serce węgierskiej Pusty (Puszta). Jedziemy dalej do Tiszafüred, o Tisza-tó sporo jest na Forum. Dalej po drodze jest Füzesabony, Kerecsend - zjazd na drogę nr.25, po pól godziny jazdy jesteś w Egerze. Uśmiech Dalej masz Gyöngyös, Hatvan, Gödöllő, ten odcinek jest wolny. Kolejna miejscowość to ... należy podjąć decyzję: jeśli jest tłok na drodze nr.3 to za miejscowością Gödöllő należy skręcić w prawo i jechać w kierunku Magyaród, Fót dalej wjazd na M2 - wolna od opłat dla pojazdów poniżej 3,5T. Kierunek jazdy>polecam nie jechać w kierunku centrum, ze wzglądu na przebudowę Hungária-korút > jedziemy w kierunku Esztergom, zjeżdżamy na drogę nr.2 pętlą przed mostem. Po przejechaniu wiaduktem nad Róbert Károly krt. jedziemy do Dráva utca. Skrzyżowanie łatwo poznać, bo na nim jest 15-16 piętrowy budynak widoczny z daleka po lewj, wcześniej też po lewej oszklony budynek banku, po prawej zejście do metra. Na tej krzyżówce skręć w lewo, jedziesz prosto do końca do nabrzeża Dunaju, jedziesz w lewo do dołu. Nabrzeżem dojedziesz do Parlamentu. Na nabrzeżu jest sporo miejsc parkingowych... Uśmiech
Odpowiedz
Witam jestem tu nowy i chciałem zapytać ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć gdzie można zaparkować koło basenów w Hajduszo jak ktoś przyjedzie z innego miasta na jeden dzień i czy jest jakiś parking bezpłatny czy za wszystko trzeba płacić
Odpowiedz
(08-07-2014, 21:52)gregx123 napisał(a): Witam jestem tu nowy i chciałem zapytać ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć gdzie można zaparkować koło basenów w Hajduszo jak ktoś przyjedzie z innego miasta na jeden dzień i czy jest jakiś parking bezpłatny czy za wszystko trzeba płacić
Wokół "basenów" parkingi są płatne.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,035 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości