Hajdúszoboszló
Moim zdaniem nie opłaca się kupować winietki można ominąc odcinki płatne .Barwinek -Stropkov- Vranov-Trebisov-Sátoraljaújhely-Tokaj-Nyíregyháza-Debrecen( a dokladnie omijasz go teraz obwodnicą kwałek leci sie autostradą ale ten odcinek nie jest płatny)-Hajdúszoboszló. Jezdze ta trasą od lat i uważam ja za najlepszą. Winietka kosztuje 2950forint i jest ważna 10 dni a można jak upić na stacjach benzynowych i na przejsciach granicznych.
Odpowiedz
potwierdzam, jeżdze tą trasa co rok i winieta to jakiś absurd , zreszta to samo na słowaciiSzeroki uśmiech

soma
Odpowiedz
Z budapesztu wracamy do Hajduszoboszlo ale macie rację lepiej kupić winietkę, myślałam, że jest droższa dlatego też byłam przeciwna, że się nie opłaca ale z tego co widzę kosztuje grosze więc faktycznie warto kupić i jechać szybko niż pchać się bokami Uśmiech Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Kolego wojti76 mam pytanie ostatniego etapu mianowicie obwodnicy Debreczyna - czy aby na pewno nie jest ona płatna ???
Niby wujek GOOGLE mówi że nie jest płatna, ale wole się upewnić ;D

Do tej pory zjeżdzałem na E574 (4) i leciałem przez cały Debrecen.
Odpowiedz
Mam pytanie z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o aktualną pogodę. Czy ktoś z Was kto obecnie znajduje się na wypoczynku mógłby się pochwalić czy świeci słońce, czy pada deszcz jak aktualnie na południu polski. Uśmiech
Odpowiedz
(11-07-2014, 9:58)krzychu2407 napisał(a): Mam pytanie z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o aktualną pogodę. Czy ktoś z Was kto obecnie znajduje się na wypoczynku mógłby się pochwalić czy świeci słońce, czy pada deszcz jak aktualnie na południu polski. Uśmiech
Na południu Węgier leje od wczoraj, ale jest ciepło... dobry czas na wędkowanie Język ... www.idokep.hu
Odpowiedz
(11-07-2014, 9:58)krzychu2407 napisał(a): Mam pytanie z innej beczki, a mianowicie chodzi mi o aktualną pogodę. Czy ktoś z Was kto obecnie znajduje się na wypoczynku mógłby się pochwalić czy świeci słońce, czy pada deszcz jak aktualnie na południu polski. Uśmiech

Dzisiaj od rana w Hajduszoboszlo lało, na Słowacji lało i to bardzo, na południu Polski mamy piękny, bezdeszczowy wieczór Uśmiech
Odpowiedz
(11-07-2014, 9:42)Nowacek007 napisał(a): Kolego wojti76 mam pytanie ostatniego etapu mianowicie obwodnicy Debreczyna - czy aby na pewno nie jest ona płatna ???
Niby wujek GOOGLE mówi że nie jest płatna, ale wole się upewnić ;D

Do tej pory zjeżdzałem na E574 (4) i leciałem przez cały Debrecen.

Dla samochodów osobowych jest niepłatna patrzyłem na znaki jak jechałem w tamtym roku i dopytywałem znajomego Węgra u którego nocuje potwierdził ze nie potrzeba winietki.
Odpowiedz
Proszę o informacje dotyczącą remontów basenów/zjeżdżalni
Odpowiedz
nie ma tam żadnych remontów , przerabiają tylko jeden może dwa baseny dla dzieci które były przed wejściem do aquaparku ale w niczym to nie przeszkadza, wszystkie zjeżdżalnie czynne łącznie z tymi nowymi.

soma
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,030 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: Mac_pl, 6 gości