Hajdúszoboszló
(06-08-2014, 8:22)Marcin84 napisał(a): ... ogólnie strasznie mało jest opinii na temat kwater w Hajduszoboszló (albo źle szukam).
Na jakich stronach wy szukacie kwater ?

szallas.hu/hajduszoboszlo

hajduszoboszlo.hu/szallas#nezet=list
Odpowiedz
Ja w tym roku jadę z noclegguru.pl Uśmiech
Odpowiedz
jeszcio jest nocowanie.pl
Odpowiedz
(07-08-2014, 9:24)Cytryna napisał(a): Ja w tym roku jadę z noclegguru.pl Uśmiech

Jechałem z nimi w tym i poprzednim roku. I byliśmy zadowoleni. Mogę polecić ich z czystym sumieniem.
Odpowiedz
Witam,

Wybieram się za parę dni na camping - i moje pytanie gdzie dobrze zjeść HB
Mówiąc szczerze wolałbym lokale nie w centrum dla turystów
Odpowiedz
(08-08-2014, 22:00)Bohun napisał(a): Witam, Wybieram się za parę dni na camping - i moje pytanie gdzie dobrze zjeść HB

Całkiem fajne miejsce, wprawdzie nie w samym Hajduszoboszló Szeroki uśmiech ... "HB" MASZ TUTAJ
Odpowiedz
Faktycznie, nie w samym, ale blisko, blisko ...Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Witam właśnie wróciliśmy z HB powiem tak jesteśmy zadowoleni byliśmy w 4 rodziny mieliśmy 2 domy na jednym podwórzu ,co do basenów miałem obiekcje ze tłoczno ale na miejscu spokojnie można było popływać posiedzieć w basenie zjeść dobry obiad , ci co opowiadają ze ciasno to maja racje ale tylko ze każdy wyjeżdżając tam musi mieć ta świadomość ze tak jest ,ja czytając tu posty nastawiłem sie ze będzie dużo luda i jechałem z tą myślą i przekonałem się ze nie jest źle ,jeśli ktoś chce namiary na kobietę która załatwia kwatery to służę mówi po polsku co do obiadów to kilka zjedliśmy w restauracji na jak idzie sie droga na prawo na baseny a on jest na lewo (Jozsef Attila 2-4 Pub es Pizzeria ) polecam jadłem tam zupę gulaszowa ,zupę z suma danie z promocji gyros z frytkami z warzywami ,polecam tam pizze najlepsza z HB nie wiem jak wrzucić fotki
Odpowiedz
(10-08-2014, 18:35)jaculak napisał(a): nie wiem jak wrzucić fotki

Zajrzyj tutaj. Mam nadzieję, że wszystko stanie się jasne Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(10-08-2014, 18:35)jaculak napisał(a): jeśli ktoś chce namiary na kobietę która załatwia kwatery to służę mówi po polsku
Poproszę w takim razie o te namiary, wybieram się pod koniec sierpnia - mogą się przydać Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,748 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,446 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,882 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 169,034 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio
  Tanie noclegi w Hajduszoboszlo Dbest 26 23,906 16-07-2018, 14:58
Ostatni post: maj0nez



Użytkownicy przeglądający ten wątek: TomekM, 7 gości