McDonald po węgiersku
#1
Swojskie klimaty w węgierskim McDonaldzie to:
- Retroburger - węgierska odmiana hamburgera z charakterystyczną octowo-winną sałatkę z kapusty, papryki i ogórków w lekko słodkawej bułce;
- lángos w wersji mini z sosem śmietanowo-czosnkowym;
- sandwich z kurczakiem doprawiony Erős Pista – bardzo popularną na Węgrzech pastą z ostrej papryki.;
- domowe frytki podawane z ziołowym sosem;
- na deser Sómloi galuska (biszkopt z kremem i bakaliami).
Odpowiedz
#2
I dlaczego takiego menu nie ma w polskim macu? Tzn. nie chodzi mi ogólnie o to, ale dla przykładu w Polsce też znalazłyby się potrawy, które można by w Macu umieścić zamiast klasycznego burgera. Ok, był wieśmac, ale proszę was... to nas raczej obrażało niż motywowało do jedzenia. Jak będę na Węgrzech, to się z ciekawością przejdę do Mc, żeby sprawdzić te specyfiki.
Odpowiedz
#3
Nie miałem okazji spróbować, ale z relacji znajomych wynikało, że McLángos nie umywa się do oryginału Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#4
Niestety, nie było mi dane... jeszcze w ubiegłym roku w McDonalds przy głównej ulicy Debreczyna nie przyjęto płatności kartą kredytową Zły
Odpowiedz
#5
ale mi smaka narobiono tym postem Szeroki uśmiech
Odpowiedz
#6
Retroburgera jadłam i naprawdę spoko, bardzo mi smakował. Ale ja jestem nietypową klientką McDonalda - jem raz do roku, zawsze gdzieś chętnie w innych krajach, w drodze, dla porównania.

Niestety ta oferta chwilowo zniknęła z węgierskich restauracji tej sieci - może wróci.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj:

Retro smaki w węgierskim McDonaldzie
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Placki po węgiersku eplus 15 10,220 31-10-2019, 18:31
Ostatni post: Sztasek
  Hekk riba, czyli smażony morszczuk po węgiersku Tomeq 3 3,853 20-11-2018, 18:59
Ostatni post: szocik44



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości