Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich serdecznie.Mam na imię Maciek.Pochodzę z południa Polski.
Na Węgrzech byłem jak dotąd może ze trzy razy Smutek
Ale spędzony w Budapeszcie ostatni długi weekend,utwierdził mnie w przekonaniu,że będę na Węgry zaglądał częściej.
Tym bardziej,że mam rzut beretem Uśmiech
Na forum szukam informacji o ciekawych miejscach,zabytkach,dobrych restauracjach,winnicach Uśmiech itd.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
I my witamy! Przebieraj w zgromadzonych na forum informacjach. Trochę tego tu mamy Oczko

(06-06-2013, 15:37)intek napisał(a): Na Węgrzech byłem jak dotąd może ze trzy razy Smutek

Może pokusisz się o relację z podróży? Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witajcie!

Mam na imie Peter, jestem Wegrem Flaga węgierska, od 5-u lat mieszkam w PL Flaga polska, w Rumi koło Gdyni.
Niedawno zaczynałem sprowadzać wino z Wegier - mozna u mnie kupic na winotokaj.pl
Niedługo bedzie rabat dla forumowiczów Oczko Wino
Przyszłościowo bede miał wiecej wegierskie produkty.

Jesli ktos szuka partner albo pomoc w biznisie tez jestem zainteresowany. !

Czesto jade na Wegry i chetnie wezme ktos ze soba - na paliwo sie rzucamy Oczko

Do zobaczenia!

Peter
Odpowiedz
Witam, sziasztok!

No, proszę, ile tu ciekawego Uśmiech Na razie rozglądam się.
Jak wielu tu obecnych, też próbuję swoich sił w języku naszych Bratanków, choć na razie z efektem mizernym. Ale ducha nie zatracajmy Szeroki uśmiech.

Na razie czytam, sącząc z wolna zapasy przywiezionego w marcu tego roku vörös bor, tokaje zostawiwszy na razie na okazje specjalne.

Egészségünkre!
Odpowiedz
Witam,
wybieram się na Węgry po raz trzeci. Ostatni raz bylismy tam 9 lat temu, chyba troche sie od tejpory zmienilo Dodgy.
teraz jedziemy przy okazji wystawy psów w Szombathely. Moze gdzies to opisze, tylko nie wiem gdzie Zdziwiony
Odpowiedz
Możesz opisać swoje wrażenia w Forum Węgierskie / Turystyka / Wspomnienia i relacje z podróży.
Odpowiedz
ok dzięki, myślałam o jakimś nowym temacie w związku z podróżowaniem z psem
Odpowiedz
Doskonały pomysł. Z chęcią przeczytam taką relację Uśmiech

No i serdecznie witamy na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum węgierskiego.
W sierpniu wybierm się pierwszy raz z rodiną na Węgry do Egeru. Mam nadzieję dowiedzieć się z tego forum co nie co o Węgrzech, Egerze
i Budapeszcie
Pozdrawiam
Waldek
Odpowiedz
Pozdrawiamy i obiecujemy pomoc! O Egerze i Budapeszcie akurat dowiesz się dużo, to częste tematy naszych dyskusji Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,800 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 612 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 457 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 871 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 951 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości