Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć wszystkim!

Mam na imię Marek (l. 35), jestem z Krakowa. Węgry podskórnie fascynowały mnie od dziecka (zwłaszcza muzyka ludowa), byłem 3 razy w Budapeszcie, przejechałem też kawałek Węgier rowerem (w roku 2000)... W sumie niewiele, a jednak przez lata coś się skrystalizowało i w tym roku z pasją oddałem się poznawaniu literatury i historii Węgier (język na razie tylko troszkę, głównie przy okazji różnych lektur). Od niedawna kręci mnie czardasz.
Odpowiedz
Marku, bardzo nam miło powitać Cię na forum. Wierzę, że znajdziesz u nas wiele informacji, które pomogą w pogłębianiu zainteresowania. No i jak już znajdziesz miejsce, gdzie można uczyć się czardasza, to koniecznie podziel się z nami tą informacją.

Miłego pobytu na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam Was
Mam na imię Piotr , wiek 43 lata . Na Węgrzech byłem kilka razy ale głównie przejazdem . Najdłuższy pobyt trwał cztery dni . Myślę że w przyszłym roku potraktuję ten kraj nie jako tylko trasę przejazdowo-noclegową ale jako cel urlopowy. Dlatego też właśnie Was odnalazłem i liczę na Waszą pomoc.
Odpowiedz
Witam!!!

Jestem z okolic Torunia. W tym roku wybieramy się pierwszy raz na wypoczynek poza granicami kraju i padło na WęgryUśmiech Cel nr 1 to Balaton, a później zobaczymy może Budapeszt.
Odpowiedz
UśmiechUśmiech Witajcie. Mieszkam w Kotlinie Kłodzkiej i często wraz z męzem podróżujemy i po naszym kraju jak i również poza granicami naszej przepięknej Polski. Mam nadzieję że znajdę na tym forum wiele ciekawych info.o Węgrzech. Planujemy spędzić tam weekend sierpniowy. Do tej pory byliśmy tylko raz w tym kraju w Hajduszoboszlo.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i bardzo dziękuje za to miejsce! Mam na imie Kornelia i pierwszy raz wybieram sie na Węgry w te wakacje, więc znalazłam tu mnóstwo potrzebnych mi informacji! pozdrawiam serdecznie i dzięki za wszelkie pomocne wskazówki!
Odpowiedz
Witajcie.
Jestem z Lublina i mam na imię Bernard.
Pierwszy raz jedziemy na Węgry więc w pocie czoła czytam forum i pewnie będę miała pytania.
Odpowiedz
Witamy Was serdecznie i oczywiście w miarę możliwości pomożemy przy pytaniach!
Prosimy tylko o zadawanie ich w odpowiednich działach Uśmiech
Pozdrawiamy!
Odpowiedz
Aranka i Aleksander Małkiewicz z Krakowa. Od wielu lat działamy na rzecz kultury węgierskiej.
Teraz mamy przyjemność zaprosić na koncert genialnego skrzypka węgierskiego Roby Lakatosa, który zaproszony został przez krakowskich muzyków Krzysztofa Klimę - klarnet, Piotr Wyleżoł - fortepian, Adam Kowalewski - kontrabas, do udziału w projekcie Lutosławski-Retuned. Ul. Św. Wawrzyńca 12 na krakowskim Kazimierzu w czwartek 8 sierpnia o godz. 19.30.

Zapraszamy

Aranka i Olek
Odpowiedz
Witam serdecznie

Witam wszystkich na forum. Za tydzień wybieramy się na Węgry na krótki odpoczynek. Czytam forum i tyle ciekawych miejsc jest do zobaczenia, że chyba nie poleżymy za długo nad Balatonem.

Pozdrawiam
Stefan Sierzant
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,952 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości