Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam.
Nazywam się Oskar, dwa tygodnie temu wróciłem z Węgier i byłem tam 10 dni. Tak się tylko chciałem pochwalić Uśmiech
Pozdro
Odpowiedz
Oskar, witaj Uśmiech ... jestem pewien, że jeszcze nie raz odwiedzisz Węgry !
Odpowiedz
Witam
mam ochotę pojechać na Węgry, ale nie wiem czy warto Uśmiech. Co można zwiedzić razem z dzieckiemUśmiech
Odpowiedz
(02-12-2013, 19:17)werra napisał(a): Witam, mam ochotę pojechać na Węgry, ale nie wiem czy warto Uśmiech. Co można zwiedzić razem z dzieckiem Uśmiech.
Witaj werra. Z moimi dziećmi pierwszy raz w podróż wybrałem się, gdy młodsze miało 18 miesięcy, starsze skończyło 3 lata... było super.
Odpowiedz
Witam, jestem Julia. Ostatnio polubiłam Węgry. Co roku jeżdżę do miejscowości Bogács. Chciałabym nauczyć się węgierskiego i dowiedzieć się trochę więcej o tym kraju. Mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować. Uśmiech
Odpowiedz
(02-12-2013, 22:24)Jula napisał(a): Witam, jestem Julia. Ostatnio polubiłam Węgry. Co roku jeżdżę do miejscowości Bogács. Chciałabym nauczyć się węgierskiego i dowiedzieć się trochę więcej o tym kraju. Mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować. Uśmiech
Witaj Jula. Skoro co ruku zaliczasz Bogács (dużo Polaków tam jeździ), pomyśl o innym miejscu...
Polecam Gyógyfürdő Kiskunmajsa Uśmiech i wycieczki plenerowe po Kiskunsági Nemzeti Park.
Odpowiedz
(03-12-2013, 9:43)Sztasek napisał(a): Polecam Gyógyfürdő Kiskunmajsa Uśmiech i wycieczki plenerowe po Kiskunsági Nemzeti Park.

Zgadza się. A po szczegóły zapraszamy do odpowiednyich działów forum.

Z przyjemnością witam na forum kolejnych użytkowników. Korzystajcie do woli i dzielcie się swoją wiedzą na temat Węgier Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie. Jestem bardzo zainteresowana letnim wyjazdem do Budapesztu a dalej oczywiscie Balaton. To tez, dzieki takiemu forum jak to Uśmiech
Mieszkam z mezem i synem (13-letnim) w Szwecji wiec urlop zazwyczaj spedzalismy w PL. W lipcu powiedzialam *dosc* wiec szukamy nowych *wrazen*. Myslalam ze nie ma gorszego jezyka niz szwedzki a tu prosze, uzytkownicy pisza ze wegierski rowniez jest okUśmiech
Mam nadzieje na cudowny urlop na Wegrzech - Hotel Koliba. Trzymajcie kciuki!
Pozdrawiam Lidka
Odpowiedz
(04-12-2013, 13:17)lidia_maka napisał(a): Witam wszystkich serdecznie...
Mam nadzieje na cudowny urlop na Wegrzech - Hotel Koliba...
Witaj lidia_maka. Urlop w lecie to dobra sprawa, trzymam kciuki ...
A możesz zdradzić, gdzie na Wegrzech zajduje się > Hotel Koliba? Oczko
Odpowiedz
(04-12-2013, 15:01)Sztasek napisał(a):
(04-12-2013, 13:17)lidia_maka napisał(a): Witam wszystkich serdecznie...
Mam nadzieje na cudowny urlop na Wegrzech - Hotel Koliba...
Witaj lidia_maka. Urlop w lecie to dobra sprawa, trzymam kciuki ...
A możesz zdradzić, gdzie na Wegrzech zajduje się > Hotel Koliba? Oczko


A tutaj Uśmiech
helkatours.hu/place/172/wegry_balaton_hotel_koliba
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,977 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 466 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości