Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Dzięki, teraz wszystko jasne odnośnie Koliby... dla mnie te standardy nie odpowiadają, czyli: cisza nocna ma być ciszą, a sąsiad ma być za miedzą Oczko
Odpowiedz
(04-12-2013, 15:32)Sztasek napisał(a): Dzięki, teraz wszystko jasne odnośnie Koliby... dla mnie te standardy nie odpowiadają, czyli: cisza nocna ma być ciszą, a sąsiad ma być za miedzą Oczko

Szeroki uśmiech widze ze znasz lepsze miejsca, dobrze.
Jakas podpowiedz? Oczy mi zachodza lzami bo zapominam mrugac. Tak sie przygladam i przygladam (zamiast pracowac) tym ofertom i wydawalo mi ze ze to miejsce jest ok. Zdziwiony
Odpowiedz
Po 1. praca najważniejsza, po 2. jest tyle wspaniałych miejsc nad Balatonem, które o głowę biją ową kolibę... info na PW.
Odpowiedz
(04-12-2013, 15:41)Sztasek napisał(a): Po 1. praca najważniejsza, po 2. jest tyle wspaniałych miejsc nad Balatonem, które o głowę biją ową kolibę... info na PW.


Zgadza sie. Dzis mam totalne rozdwojenie jazni gdyz u nas Deszcz a ja chce slonca! Daltego mam juz wakacje w glowie. Szefowa mi wybaczy bo dzis jest caly dzien u lekarza Uśmiech
Jesli chodzi o wybor miejsca jestem zupelnie zielona. Nie ten wiek zeby szalec cala noc Uśmiech
Super, dziekuje bardzo.
Odpowiedz
(04-12-2013, 15:54)lidia_maka napisał(a): ...u nas deszcz: a ja chce slonca! Daltego mam juz wakacje w glowie.
...paskudna mgła, ledwo widać... przed południem byłem w winiarni, w południe na obiad "káposztás gombóc", teraz herbatka ... chyba wybiorę się na przejażdżkę rowerem... Zmieszany
Odpowiedz
Bardzo proszę o kontynuowanie tej miłej pogawędki w odpowiednim dziale (TU tylko się przedstawiamy). Z pewnością te informacje o noclegu przydadzą się innym użytkownikom. Dziękuję Uśmiech
Odpowiedz
(04-12-2013, 17:59)Imre napisał(a): Bardzo proszę o kontynuowanie tej miłej pogawędki w odpowiednim dziale (TU tylko się przedstawiamy). Z pewnością te informacje o noclegu przydadzą się innym użytkownikom. Dziękuję Uśmiech

Przepraszamy i spadamy Uśmiech
Odpowiedz
Witam wszystkich!Mam na imie Wiesiek(56lat) i kupilem w2011 roku dom na Wegrzech w okolicy Kapuvar.Chetnie poslucham wszelkich rad dot.Wegier za ktore z gory dziekuje.
Odpowiedz
Witam wszystkich na tym forum, mam na imię Bogusia, mam nadzieję że miło spędzimy ten czas Uśmiech Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam Wszystkich!
Krystian, w Budapeszcie spędzę Sylwestra 2013.
Sporo się dowiedziałem dzięki temu forum. Dzięki
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,959 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości