Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Czesc, jestem Magda, mam 19 latUśmiech Mam chłopaka z Węgier od pol roku, natomiast nie umiem nic powiedziec po wegiersku tak tez trafilam na te forum ku rozpoczeciu nauki tego dziwnego jezyka. Z drugiej strony jest mi troche wstyd, ze nie potrafie powiedziec kompletnie nic, natomiast Bence coraz lepiej mowi i rozumie jezyk polski. Witam Was wszystkich Uśmiech Flaga polska
Odpowiedz
Hej,

bardzo nam miło, że do nas trafiliście. Korzystajcie do woli z zasobów forum Uśmiech Do napisania w innych tematach.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Cześć wszystkim,

jestem Czarek, mam 18 lat i mieszkam na Mazowszu.
Zainspirowany przez znajomego zaczynam naukę węgierskiego. Prawdopodobnie będę szukał tutaj pomocy w temacie tego niezwykłego języka, bo zamierzam uczyć się w domu (uroki prowincji Uśmiech ).

Marzy mi się w przyszłym roku odwiedzić Węgry i przy okazji spróbować couchsurfingu.

Cieszę się, że istnieje tak aktywne forum hungarofilów! Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
Cześć,
w styczniu przeprowadzamy się z mężem do Budapesztu. Nigdy tam nie byliśmy jednakże w ten weekend zrobimy sobie kilkudniową wycieczkę miastoznawczą Uśmiech Bardzo się cieszę, że takie forum istnieje - sama prowadzę podobne forum (dla innego kraju) i wiem ile to pracy kosztuje (zwłaszcza na początku) dlatego muszę powiedzieć: good job Uśmiech
Odpowiedz
Witam.Forum znalazłem dopiero dziś bo wybieram sie w maju pierwszy raz na wycieczkę na Węgry.To forum daje mi dużo ciekawych i pomocnych informacji.Pozdrawiam
Odpowiedz
Witamy nowo przybyłych! Fajnie, że piszecie, że informacje na forum są przydatne. W razie wątpliwości, dopytujcie Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam Wszystkich,
jestem "nowalijką" forumową w ogóle, a o węgierskim świecie wiem niemalże, a nawet bardziej niż nic. Bardzo zależy mi na poznaniu conieco tego kraju pod każdym względem, niezbędnym, aby móc tam efektywnie funkcjonować z rodziną. Wiąże się to z naszą rychłą przeprowadzką do Nyíregyháza. Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej o tym mieście. Czy łatwo tam porozumieć się po angielsku (bo nad Balatonem było to niemal niemożliwe-nawet w hotelu), gdzie mieszkać (bezpieczeństwo, dobra komunikacja etc) gdzie kupować... no i przede wszystkim czy nauka węgierskiego jest taka straszna, jak się wydaje (na dziś dzień język ten brzmi dla mnie jak chiński)... Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi na te pytanie (choć mam wrażenie, że to nei w tym miejscu się je zadaje?)
Pozdrawiam i do "napisania"
Odpowiedz
Witam Mam na imię Mariusz , jestem motocyklistą uwielbiam ciepłą wodę po podróży , poznałem trochę Chorwację teraz pora na Węgry.
Odpowiedz
Jó estét és üdvözlet az összes Uśmiech
Odpowiedz
(23-01-2014, 20:07)kuszak napisał(a): Jó estét és üdvözlet az összes Uśmiech
Érezd magad jól a Fórumon Uśmiech.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 145,125 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 624 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 470 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 884 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 959 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości