Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam wszystkich serdecznie. Stolica Węgier jest przepiękna, ale nie tylko ona. jedzenie węgierskie- też ok. Niczym nie odbiega- od naszych dań na Podbeskidziu.
Odpowiedz
(30-01-2014, 22:37)klient320 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie. Stolica Węgier jest przepiękna, ale nie tylko ona. jedzenie węgierskie- też ok. Niczym nie odbiega- od naszych dań na Podbeskidziu.
Halászlé nie jadłem na Podbeskidziu, ale bryndza to jest Szeroki uśmiech ... üdv...
Odpowiedz
Cytat:Gdy widzę słodycze to kwiczę
A oczy mi świecą jak znicze
Lecz dobrze o tym wiesz,
Że połknąłbym jak zwierz
Co tylko, co tylko tylko chcesz.
MuzykaCiastoTalerzWinoPiwo
Odpowiedz
cześć Uśmiech

zaglądałem tu już kilka razy, postanowiłem się zarejestrować. Na Węgry jeżdżę od 2000 roku (a więc stosunkowo od niedawna) - najpierw z rodzicami, potem samodzielnie Uśmiech

Bardzo lubię ten kraj i mam do niego sentyment - ale, przyznaję bez bicia, choć odwiedzam go praktycznie co roku, czasem nawet kilkukrotnie, to najczęściej jako kraj przelotowy, z jednym lub dwoma noclegami. Nie mniej i takie wizyty są fajne Uśmiech
Odpowiedz
A witam, witam Odyseusza!
Odpowiedz
no faktycznie, po raz pierwszy adres forum węgierskiego znalazłem właśnie tam Uśmiech
Odpowiedz
Serdecznie witamy na forum i zapraszamy do czynnego udziału w dyskusji! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
witam mam na imie Włodzimierz mieszkam w krakowie a urlopy spedzam na Węgrzech w Sabadi Sosto
u wspaniałego goscia o imieniu STEFAN mówi po polsku załatwia wszystko ma domki letniskowe 200 m d plazy i jest super facetem
Odpowiedz
Miło mi powitać Cię na forum! Wierzę, że uzupełnisz zgromadzone tu informacje swoją wiedzą.

Do napisania w innych wątkach Oczko
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Nazywam się Piotr. Mieszkam w woj. śląskim. Na temat Węgier, Węgrów słyszę w domu bardzo wiele i często - moi rodzice są "fanatykami" Mezokovesd i tamtejszego Zsórifürdő. Jeżdżą tam od lat, kochają to miejsce, a mnie zawsze przywożą z Szepasszony Volgy pyszne wino w baniaku Uśmiech W tym roku ja się tam wybieram na wakacje z rodziną, mam nadzieję, że będzie tak jak zawsze opowiadają - piękna pogoda, ciepłe wody i pyszny Tokaj, Egri Bikaver i inne pyszności Uśmiech

Pozdrawiam i zawsze do usług!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,962 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości