Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Witam!
Z tej strony Barnabowicz! Mieszkam i pracuję w Niemczech, jestem miłośnikiem wina i interesuje mnie zakup niewielkiej działki-winnicy na Węgrzech. To sprowadziło mnie na to interesujące forum! Pozdrawiam wszystkich serdecznie!Wino
Odpowiedz
Sztasek serdeczne dzięki za miłe przywitanie,mam nadzieję że zaczerpnę od was (starych wyg) mnóstwo przydatnych informacji.
mam zamiar w tym roku znowu zawitać na Węgry w okolice Varpalota i Balatonu.
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
Witam. Nazywam się Robert jestem z województwa Mazowieckiego.
Liczę na pomoc i dobre porady odnośnie planowanych podróży na Węgry, jak i podpowiedzi z mojej strony.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witamy i pozdrawiamy Oczko
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie!
Odpowiedz
(19-02-2016, 23:41)Tymek230 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie!
Tymek230, witaj... na Forum.Uśmiech
PS. Prosimy Admina o przeniesienie "powitania" na właściwe miejsce.
Odpowiedz
(20-02-2016, 9:39)Sztasek napisał(a): PS. Prosimy Admina o przeniesienie "powitania" na właściwe miejsce.

Się robi!

Tymek230, serdecznie witamy i zapraszamy do dyskusji na forum Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Siemanko,

Nazywam się Karol i generalnie byłem na Sylwestrze 2015/2016 w Budapeszcie. Po tej wizycie Węgry bardzo przypadły mi do gustu.

26-29 maja wybieramy się ponownie (Budapeszt latem) stąd też moje pierwsze kroki na forum WęgierskimOczko

Witam wszystkich!
Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Hej!
Nazywam się Paweł, na Forum bywam już trzeci rok, ale dopiero niedawno postanowiłem bardziej aktywnie uczestniczyć. Węgry odwiedziłem po raz pierwszy w 2014 roku i teraz zawsze, gdy przed urlopem pojawia się temat gdzie jedziemy moje stanowisko jest jednoznaczne.. Szeroki uśmiech Chciałem podziękować wszystkim forumowiczom, ponieważ planując pierwszy wyjazd nie poradziłbym sobie bez Waszych rad. Teraz już jestem nieco mądrzejszy, ale i tak siedzę na Forum godzinami wyszukując coraz to nowych informacji. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, że ja także będę mógł komuś pomóc.
Na Węgrzech odnalazłem wszystko, czego oczekuję podczas zasłużonego wypoczynku: ciepłe kąpiele, mnóstwo ciekawych miejsc do pozwiedzania, degustacja win i wspaniała kuchnia.
jeszcze raz wszystkich pozdrawiam !!!
Odpowiedz
(24-02-2016, 23:07)schibcia napisał(a): ...Nazywam się Paweł, na Forum bywam już trzeci rok...
Na Węgrzech odnalazłem wszystko, czego oczekuję podczas zasłużonego wypoczynku: ciepłe kąpiele, mnóstwo ciekawych miejsc do pozwiedzania, degustacja win i wspaniała kuchnia...

Witaj w Domu ... Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,970 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości