Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć.
Mama na imię Piotrek mam 35lat.
Węgry są moim przystankiem w podróży na Chorwację.
Chce się dowiedzieć więcej o tym pięknym państwie bo spędzam tam około 5 dni co roku.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witamy na Forum Uśmiech
Dobrze trafiłeś kolego Oczko jest tutaj bardzo dużo wspaniałych ludzi którzy pomogą w potrzebie.Uśmiech
Czytaj i pisz,wymieniaj się refleksjami z wakacyjnych wojaży Oczko
Pozdrowionka.
Odpowiedz
WitajcieUśmiech
Jeszcze nie byłam na Wegrzech. Czas to naprawićUśmiech
W tym roku są 2 plany: 1. Pojechać z córkami do Budapesztu
2. Pojechać ze znajomymi naszym "wesołym busikiem", którym zwiedzamy Polskę( albo czymś innym), tez do Budapesztu. Szukam informacji jak to zrobić najtaniejUśmiech i co zobaczyć w krótkim czasieUśmiech
pozdrawiam
A.
Odpowiedz
(15-03-2016, 11:41)aniaz4 napisał(a): 1. Pojechać z córkami do Budapesztu
2. Pojechać ze znajomymi ... tez do Budapesztu.
Szukam informacji jak to zrobić najtaniej i co zobaczyć w krótkim czasie...

Witaj na Forum Uśmiech
1. Trasa Gliwice - Budapest to ok. 400 km. (paliwo)
2. Omijasz autostrady na Słowacji, ale na Węgrzech kup winietkę (2975 Ft) - nie znając dróg łatwo wjedziesz na płatne odcinki, może pojedziecie nad Balaton (ok. 100 km)
3. Noclegi`- zaplanuj gdzie i ile
4. Wyżywienie - zależy od własnej woli ... ceny produktów żywnościowych (na Węgrzech) trochę wyższe
5. Wkalkuluj wejściówki do parku wodnego, może jakieś baseny zaliczycie, muzea, itp
6. Pamietaj o córkach, one też czegoś oczekują
7. Dokumenty podróży + karta zdrowotna EKUZ
Odpowiedz
Witam forumowiczów!

Zakochałem się w Budapeszcie podczas wizyty Sylwestrowej 2015/2016!Uśmiech

Mam na imię Karol i chciałbym wrócić do stolicy Węgier jeszcze kilkakrotnie, stąd moja wizyta na forum.

Aktualnie planuję wyjazd na weekend (26-29 maj 2016) - 7 osób, w związku z tym poszukuję:
- nocleg dla 7 osób (3 pokoje dwuosobowe, oraz jeden pokój jednoosobowy), może to być apartament z 3 sypialniami, dom lub hotel, wszystko rozbija się o lokalizację i pieniądze, nocleg ze śniadaniami
- lokalizacja (Budapest), centrum lub dobrze skomunikowane obrzeża miasta

Resztę ogarniemyOczko

"Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát"
Odpowiedz
Serdecznie witam wszystkich nowych forumowiczów Uśmiech

Zapraszam Was do dyskusji, ale w wyznaczonych do tego działach. O dojazd, nocleg, itd. pytamy w poświęconych tym kwestiom tematach.

Miłego pobytu na forum! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Hej ! Mam na imię Malvina, za pare dni wyprowadzam się na południe Węgier. Zakochałam się w kulturze, otwartości i szczerości Wegier ale przede wszystkim w Węgrze! Jeśli ma ktoś jakieś informacje o mateiałach do poszerzania wiedzy językowej, z chęcią przygarne. Jak również informacje o wynajmie mieszkań w okolicach Szombathely i pracy dla Polaków posługujących się biegle angielskim ze wszystkimi papierkami ;-)

Pozdrawiam !
Odpowiedz
(23-03-2016, 1:21)Malvina napisał(a): Hej ! Mam na imię Malvina...

Witaj na Forum, wszystkiego dobrego ... Uśmiech
Odpowiedz
Witam, Marek z Gdańska. Na Węgrzech byłem raz w okolicach Egeru, (2012 r.) odwiedziłem także Budapeszt. W tym roku , w lipcu mamy z rodziną ( żona i 2 dzieci) zaplanowany pobyt nad Balatonem w Keszthely ( kwatera już wynajęta). Mam pytanie odnośnie dobrego miejsca, aby smacznie i niedrogo zjeść w Sopronie i Keszthely, postaram się je zadać w odpowiednim dziale Uśmiech Pozdrawiam wszystkich forumowiczòw !
Odpowiedz
Cześć wszystkim. Forum przeglądałem od kilku miesięcy jako niezarejestrowany użytkownik. Dziś postanowiłem to zmienić. Latem wybieram się nad Balaton, w planach jest też Budapeszt.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,952 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 464 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości