Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
(09-08-2016, 13:29)Nestea30 napisał(a): ...myślę nad studiowaniem języka węgierskiego. Tylko niestety pierwsze studia skończyłam już dawno i chciałabym studiować zaocznie. ...

samouczek Uśmiech
Odpowiedz
Czesc wszystkim,jak sie domyslacie jestem na tym portalu nowym,mowia na mnie Mario,jestem obywatelem BRD,ale sercem zawsze Polakiem, inaczej byc nie moze.Pozdrawiam wszystkich na tym portalu bardzo serdecznie.Mario
Odpowiedz
Cześć, jestem Jan Orban, 30+, Poznań, na Węgrzech jestem któryś raz już, wybieram się właśnie na wakacje we wschodnie Węgry. Super, że jest takie forum !!!
Odpowiedz
Cześć,
dołączyłam tutaj oficjalnie po wakacjach na Węgrzech, wcześniej jedynie czytałam zawartość Forum, żeby dobrze przygotować się do wyjazdu. Byłam na Węgrzech kilka razy jako nastolatka, na jednodniowych wycieczkach do Budapesztu i Esztergom, ale sprint z przewodnikiem nie można nazwać poznawaniem obcego kraju. Za to po tygodniu na Węgrzech mam już swoją opinię i z chęcią chciałabym wrócić, koniecznie zimą, żeby wygrzać się w ciepłych basenach Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
Witam serdecznie na forum
Odpowiedz
Witam na forum, dołączyłam tu ponieważ w najbliższym czasie mam okazję zwiedzić Węgry.
Odpowiedz
Witaj Krysiu
Odpowiedz
Cześć wszystkimOczko czy znacie jakiś sposób by samemu jakoś ogarnąć język
Odpowiedz
(13-09-2016, 8:29)zyta30 napisał(a): Cześć wszystkimOczko czy znacie jakiś sposób by samemu jakoś ogarnąć język

Witaj na Forum ... wegierskiego uczyłem się sam, więc polecam samouczek Oczko
https://emagyariskola.hu/tudasbazis/e-ma...1-bovitett
aby korzystać z tego, potrzba "Macromedia Flash Player"
Odpowiedz
Witam wszystkich mam na imie Maria jestem milosniczka Wegier (kempingi ) interesuje mnie Kisvarda , czy ktos moze mi napisac czy we wrzesniu jest jeszcze czynny kamping i jakie sa ceny na kempingu . Serdecznie pozdrawiam .Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,830 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 613 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 458 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 872 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 953 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości