Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Dzień dobry,

Mam na imię Marcin. Trafiłem na forum jakiś czas temu, w poszukiwaniu informacji potrzebnych przy planowaniu wyjazdu. Dziś, bogatszy w doświadczenia, zarejestrowałem się na forum. Długi weekend spędziłem na Węgrzech, podróżując kamperem od Egeru po Gyor. To był mój pierwszy turystyczny wyjazd na Węgry. Zaledwie kilka dni, a sporo wrażeń Uśmiech.

Przy okazji pytanie do moderatorów o zasady publikowania linków, bo nie chcę zaśmiecać forum. Relację z wyjazdu, głównie opis trasy, kempingów i kilka spostrzeżeń, spisałem w formie wpisu na blogu. Blog jest jest prowadzony przy stronie komercyjnej, zatem pytanie czy można tu taki link umieścić.

Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Cześć Marcin!

Milo nam, że do nas dołączyłeś. Jeżeli chodzi o publikacje linków, to zasada jest prosta - akceptujemy te, które dotyczą tematyki forum, czyli Węgier i "pochodnych". Wszelkiego rodzaju błyskawiczne pożyczki, oczyszczania jelit czy inne nierdzewne roboty kuchenne natomiast usuwamy bezwarunkowo, jako że nie wnoszą one nic do dyskusji.

Sugerowany dział do zamieszczenia relacji z podróży to: Wspomnienia i relacje z podróży.

Do napisania w innych wątkach! Uśmiech

Pozdrawiam.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedź. Uśmiech
Odpowiedz
(03-06-2017, 18:09)jacek2204 napisał(a): Cześć, mam na imię Jacek i planuję z moją "lady" przeprowadzić się na Węgry.
Gratuluję decyzji
jakiś czas temu pracowałem na Węgrzech 4 lata miejscowość Komlo w przemyśle górniczym i jak na warunki Węgierskie zarobki nie były złe na utrzymanie się tu i utrzymanie rodziny w Polsce wystarczało spokojnieUśmiech
życzę Ci powodzenia
Odpowiedz
Cześć wszystkim,jestem Michał.
Pochodzę z Zielonej Góry jestem lekko przed 40stką a mieszkam w Niemczech niedaleko Lipska/Halle
Rok temu usłyszałem od kolegi o Balatonie i w tym roku postanowiłem się wybrać z synem nad słynne jezioro "naszych bratanków"

Mam nadzieję że będzie to ciekawie spędzony urlop Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
Michal80 - witaj na Forum Uśmiech
Odpowiedz
Witam,
30plus z Zagłębia. Zapalona motocyklistka. Węgry uwielbiam za langosza, termy, i wino Oczko Dotychczas odwiedzone Eger, Tokaj i Miskolc. W tym roku planuję w końcu Siofok i Balaton, na co czekałam 5 lat odkąd w drodze do Czarnogóry zaliczyliśmy tam przerwę na nocleg. Oczywiście na 2 kółkach Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Odpowiedz
Cześć wszystkim!

Mam na imię Kamil, Północne Mazowsze here Uśmiech
W tym roku zdecydowałem się w końcu na podróż na Węgry, bo zaraz 25 lat mija, a tu człowiek tak mało jeździ po Europie i świecie. Szukam tutaj cennych informacji i wskazówek jak zorganizować podróż, najlepiej samochodem do tego kraju i liczę na Waszą pomoc Uśmiech
Odpowiedz
Czytasz 90 stron wątku : Przez Słowację na Węgry - i wiesz wszystko!Szeroki uśmiechOczko
Odpowiedz
Hej, z tej strony Karol, Dąbrowa Górnicza, 22 lata Szeroki uśmiech Razem z dziewczyną w sierpniu przeprowadzamy się do Budapesztu. Istnieje jakaś polska grupa, która spotyka się w tych przepięknych barach? Uśmiech
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,417 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 592 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 437 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 836 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 925 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości