Nowy/nowa na forum? Przedstaw się!
Cześć, Anna!

Zazdrościmy przeprowadzki i czekamy na pytania Oczko

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witajcie,
Tu Przemek, jestem tu z racji na fakt iż moja żoncia jest hungarystką i na Węgrzech spędziliśmy masę czasu.
Mój zawód: fotograf (chociaż skończyłem wydzial form przemyslowych na krakowskiej asp) i pewnie większość materiału, jaki tu wrzucę będzie tej właśnie natury Uśmiech W wolnej chwili zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio: http://przemekszuba.pl

Do przeczytania!
Odpowiedz
(12-12-2012, 11:53)simpul napisał(a): Witajcie,
Tu Przemek, jestem tu z racji na fakt iż moja żoncia jest hungarystką i na Węgrzech spędziliśmy masę czasu.
Mój zawód: fotograf (chociaż skończyłem wydzial form przemyslowych na krakowskiej asp) i pewnie większość materiału, jaki tu wrzucę będzie tej właśnie natury Uśmiech W wolnej chwili zapraszam do odwiedzenia mojego portfolio: http://przemekszuba.pl

Do przeczytania!

Witaj Przemku, pozdrów Renię! :-)
Odpowiedz
(12-12-2012, 12:06)Tudós napisał(a): Witaj Przemku, pozdrów Renię! :-)

Dziękuję, pozdrowię za sekundę Uśmiech
Odpowiedz
Cześć, Przemku!

Widzę, że masz tu już znajomych. Fajnie! Uśmiech Czuj się jak u siebie i do napisania w innych tematach.

Pozdrawiam!
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
(13-12-2012, 22:57)fvg napisał(a): Cześć, Przemku!

Widzę, że masz tu już znajomych. Fajnie! Uśmiech Czuj się jak u siebie i do napisania w innych tematach.

Pozdrawiam!

No ba, wszyscy hungaryści to wielka rodzina :-)
Odpowiedz
Witam wszystkich / Sziasztok!

Pochodzę z mieszanego małżeństwa, urodziłem się Budapeszcie.
Ponad 30 lat mieszkałem tam, od jakiegoś czasu żyję w Warszawie.
Odpowiedz
Aquincum, serdecznie witamy na forum i od razu dziękujemy za zaangażowanie i pomoc innym użytkownikom! Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
Witamy w Warszawie! Isten hozott!
Odpowiedz
Witam - mam na imię Janusz, przez co cierpię zawsze na Węgrzech nie mogąc odejść od palinki... tylko "na Janosza i na Janosza" a potem ciemność widzę Szeroki uśmiech

Mam 54 lata i ten typ na avatarze to ja osobą swoją... mieszkam w mieście Bema Apo a z Węgrami jestem związany już pewnie z 15 lat... mam tam nawet domek całoroczny Język

Cieszę się, że znalazłem to miejsce w Sieci i sądzę, że mogę być pomocny - pozdrawiam!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Chce mi się śmiać... fvg 145 144,973 07-11-2023, 22:29
Ostatni post: adamlca
  Prośba o zamówienie płyt DVD na vatera.hu nonamez0 0 616 17-02-2023, 9:46
Ostatni post: nonamez0
  Rośnie płaca minimalna i gwarantowana płaca minimalna na Węgrzech w 2023 roku. Waldek 0 466 15-12-2022, 23:49
Ostatni post: Waldek
  Rośnie liczba dyplomatów rosyjskich na Węgrzech Waldek 4 875 10-12-2022, 16:20
Ostatni post: Slavekk
  Kolejna fabryka akumulatorów na Węgrzech Waldek 1 956 04-11-2022, 10:28
Ostatni post: eplus



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości