Nocleg na ThermalCampingu w Hajduszoboszlo - wątpliwości
#1
Witajcie Uśmiech

Wybieram się w piątek do Hajduszoboszlo, a mam pewien problem ze skontaktowaniem się z właścicielami Thermal Campingu (brak odpowiedzi na wysyłane mailem wiadomości), dlatego szukam innego sposobu, by znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Przepraszam, że zawracam głowę Uśmiech

Jeżeli ktoś z czytających forum pamięta, czy mógłby odpowiedzieć na moje poniższe pytania? Każda drobna podpowiedź będzie na wagę złota :]

1. Na campingu widzę opłatę za namiot, za pobyt poszczególnych osób, i jeszcze opłatę klimatyczną, ale nigdzie nie widzę opłaty za samochód - czy parkuje się za darmo?

2. Wiem, że nocując na Thermal Campingu można wchodzić za darmo na teren kąpieliska i na basen zamknięty oraz baseny lecznicze. Dopłata jest tylko za wejście do tzw. aquaparku, czyli tam, gdzie są głównie zjeżdżalnie.
Zastanawiam się jednak: jeśli przyjeżdżam w piątek, nocuję z piątku na sobotę i wyjeżdżam w sobotę wieczorem - czy z darmowych wejść będę mógł korzystać tylko w piątek, a w sobotę należy kupić już wejście w standardowej cenie? A może darmowe wejścia będą możliwe i w piątek i w sobotę? Podobnie zastanawiam się, czy samochód i namiot będą mogły stać na terenie Campingu tylko w piątek, czy w sobotę do wieczora również?

Z góry bardzo dziękuję za każdą podpowiedź Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nocleg na ThermalCampingu w Hajduszoboszlo - wątpliwości - przez kremuwa - 03-09-2014, 15:46

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 747,667 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,621 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,647 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,309 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 259,193 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości