Budapeszt-Bratysława-Wiedeń (transport, ceny, atrakcje)
#1
Korzystając ze stosunkowo bliskiego położenia tych trzech miast (szczególnie dwóch ostatnich) planuję z dziewczyną letni wyjazd, w podanej bądź odwrotnej kolejności. Mam nadzieję że znajdą się na forum osoby, które o każdym z tych miast (może o wszystkich naraz? Uśmiech) będą umiały udzielić mi informacji których potrzebuję. Od razu powiem, że nie interesują mnie wycieczki typu "3 stolice", przede wszystkim dlatego, że pobyt w każdym mieście trwa 1 dzień, a mnie interesują 2-3 dni na miasto (nie wiem ile czasu warto poświęcić), po drugie dlatego że wolę sam decydować co zobaczę, od lat tak podróżuję i jestem zadowolony w porównaniu do zaplanowanych wycieczek. Oczko

Potrzebuję informacji na temat:
- cen i sposobów przejazdów pomiędzy miastami (mieszkamy w Poznaniu, ale liczymy się z dojazdem do innego miasta żeby stamtąd wyjechać)
- cen i sposobów przejazdów między Polską a Austrią i Węgrami
- kosztów noclegów i najlepiej miejsc godnych polecenia
- kosztów utrzymania, czyli ile potrzeba dziennie na kilka przejazdów komunikacją, dwie przegryzki z artykułów sklepowych i kolację w jakiejś gospodzie (oczywiście najlepiej z krajowym jedzeniem) + ceny alkoholu i jakichś pamiątek typu ceramiczny dzwoneczek
- miejsc wartych zobaczenia i ewentualnych związanych z tym kosztów

Dodam że jesteśmy studentami, którzy nie zarabiają poważnych pieniędzy, ale trochę dorabiają, jeśli koszt takiej powiedzmy tygodniowej wyprawy może się zamknąć w 1500 zł od osoby to super. Uśmiech

Dziękuję za wszelką pomoc! Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Budapeszt-Bratysława-Wiedeń (transport, ceny, atrakcje) - przez Martyn - 18-01-2015, 2:34

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Budapeszt rsobka 1 377 08-05-2023, 20:23
Ostatni post: Aattaa
  !5 lipca Budapeszt - "Odzyskaj swoją przyszłość" Waldek 0 364 28-02-2023, 2:04
Ostatni post: Waldek
  Budapeszt w filmie fvg 28 26,319 23-02-2023, 11:48
Ostatni post: alphayash
  Pokaz fajerwerków Budapeszt 27.08.2022 Waldek 0 453 28-08-2022, 0:01
Ostatni post: Waldek
  Kryzys energetyczny zmusza Budapeszt do oszczędności. Waldek 3 617 30-06-2022, 11:50
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości