To nie wstyd być turystą :) - ulubione atrakcje?
#10
Stad skąd się bierze zła opinia o turystach z całego świataOczko
Z mojej strony - jak jadę np do Budapesztu to m.in. by odpocząć od Polski i Polaków.Nie że mam jakąś awersje ale tak po prostu.Fajnie być w kraju gdzie ciężko uświadczyć nasz język a jeszcze ciekawiej gdy miejscowy język jest niezrozumiałyOczko
Nie mam ciśnienia na tzw atrakcje.W ogóle śmieszy mnie tak system objazdowy, gdzie wsiadasz i po 2 godzinach 'zwiedziłeś' wszystko co niby powinno się, jak i system 'pieszy' gdzie z mapką w ręce od rana do wieczora drałuje się w tą i w tamtą , by tylko zaliczyć to 'co warto'

Co do Budapesztu mam kilka fajnych knajp/klubów do których lubię wracać.Lubię też się szwendać po nowych miejscach, tak bez wielkiego celu.Wieczorem browarek czy winko na wyspie Małgorzaty(pomijam już zajebistą ścieżkę biegową na tej wyspie) czy na Gellercie ale nie na samej górze, tylko np na polance przy Orom gdzie ludzi nie ma a kilka metrów i widok jest świetny, park w peszcie przy samym Dunaju, gdzie przy odrobinie szczęścia można wbić się w nocy na te ich mini przystanie.Tzw. dzika wyspa gdzie dawno nie byłem(a ponoć się zmieniła?) Kompleks basenowy Dagaly gdzie ciężko uświadczyć jakikolwiek inny język niż Węgierski i dużo innychOczko
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: To nie wstyd być turystą :) - ulubione atrakcje? - przez LK1 - 03-10-2015, 0:34

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Do końca marca przyszłego roku nie działa wyciąg krzesełkowy na górę Jánosa Waldek 0 263 06-11-2023, 3:21
Ostatni post: Waldek
  W Budapeszcie nie płacisz za parkowanie od 24. grudnia do 1 stycznia Waldek 0 353 28-12-2022, 1:27
Ostatni post: Waldek
  Nie będzie dzisiaj pokazu fajerwerków w Budapeszczie Waldek 11 1,150 23-08-2022, 23:15
Ostatni post: Waldek
  Oaza spokoju - nie ta wyspa lizard 1 2,493 04-06-2017, 13:24
Ostatni post: Marmur
  Nie tylko zabytki shagrat 4 5,058 02-10-2016, 9:00
Ostatni post: bastus2



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości