Chęć studiowania, a brak możliwości...
#1
Witam. Chciałbym studiować jakiś język bałkański. Zakochałem się w tym regionie, w tej kulturze. Ale co z tego Smutek Mieszkam niedaleko miasta wojewódzkiego (Rzeszowa), w którym są tylko 3 języki możliwe do wyboru : angielski, niemiecki i rosyjski, a więc nic co mnie ciekawi Smutek Wyjazd na dzienne studia nie wchodzi w rolę, z pewnych kilku przyczyn (dziewczyna, no i rodzice by nie pozwolili). Fakt, jestem po zaliczeniu roku na kierunku prawo na uniwersytecie, ale to nie jest moja miłość, to jest wybór, że może jakaś praca będzie... bo tak naprawdę interesuję się podróżami i Bałkanami... Myślałem, nawet dojeżdżać zaocznie (to moje marzenie) do Krakowa w weekendy na któryś z języków bałkańskich i kształcenie się tam... Ale to tylko marzenie, bo niestety niemożliwe do zrealizowania. Wiadomo takie studia to koszty itd. rodzice, nie zgodziliby się, a i to prawo pasowałoby skończyć.. Był ktoś w podobnej sytuacji Smutek? P.S - liczę, że kiedyś gdy będę niezależny, będę już samowystarczalny zrobie sobie te studia! Obiecuje!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Chęć studiowania, a brak możliwości... - przez grzesiuu - 17-07-2016, 15:36

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Odnośnie studiowania grzesiuu 14 9,863 03-07-2015, 11:44
Ostatni post: fvg



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości