Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
(22-07-2016, 21:49)maxmax napisał(a): ...
A nie lepiej tak jak pisałeś w zeszłym roku?
Zaszły zmiany odnośnie obwodnicy Debreczyna, która od stycznia br. jest płatną, to odcinek pomiędzy drogami nr.354 - nr.4. Odnośnie opłat nic się nie zmieniło, ten odcinek autostrady nadal jest płatny ! ... ale > zjeżdżając z drogi nr.354 nie musimy wjeżdżać na autostradę, gdyż obok, równolegle do autostrady mamy rozbiegówkę i ta autostradą nie jest. Inaczej: na tej rozbiegówce nie ma obowiązku opłaty za jezdę po niej. Ten odcinek jest krótki, to 3,5 km. To duże udogodnienie dla jadących od Nyíregyháza do Hajdúszoboszló, tylko w odpowiednim miejscu trzeba zjechać. Wjeżdżając na rozbiegówkę jedziemy tylko po niej, rónolegle do autostrady. Wyjazd z rozbiegówki zjazdem nr.40 w kierunku IPARI PARK Debrecen-Ondód. Mamy dobrze oznakowane kierunki na dwóch rondach. Od zjazdu z rozbiegówki do krzyżówki prowadzącej do drogi nr.4 jest ok.2 km, to Határ üt (miejscowa droga). Dalej po Határ út prosto 3,5 km do drogi nr.4. - przed krzyżówką tablica STOP, tutaj w prawo.

Ja tak jechałem w zeszłym roku i dziś w nocy wyjeżdżam i również będę tak jechał

od tego czasu jak pisałem, nie jechałem tą trasą i nie wiem jak jest teraz ... czy przypadkiem na tej równoległej do autostrady drogi nie postawiono znaku o obowiązku winiety dla wszystkich pojazdów - to taki bordowego koloru piktogram i napis matrica, videokontrol.
Do tej pory był znak z obowiązkiem opłat + piktogram dla aut powyżej 3,5T + autobus. !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg - przez Sztasek - 22-07-2016, 22:09

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 499 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 424 489,200 10-09-2023, 11:33
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 95,132 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 932 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,196 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości