Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg
(26-08-2016, 15:24)tkoko napisał(a): Droga 65 jest bardziej "płaska", 64 między Zilina, Previdza bardziej górska (jak droa przez Salmopol).
Jeżeli wybierzesz 64, to proponuję tą trasę przez Zilina, Previdza, VRABLE (511), Zlate Moravce, Komarno. Zaleta, większość trasy poza "misiami" (góry, lokalne drogi).
https://www.google.pl/maps/dir/Jastrz%C4...m1!2b1!3e0

Hej!

Dzięki za wszystkie rady, zdecydowałem się ostatecznie z trasy zaproponowanej przez tkoko i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony. Co prawda nie jest to najszybsza trasa (7h), ale za to bardzo krajobrazowa z kilkoma pięknymi miejscami do zatrzymania jeśli komuś się nie spieszy Uśmiech
Droga w sobotę (x2) była generalnie pusta i rzadko kiedy ktoś przeszkadzał w jeździe Oczko Przez większość trasy nawierzchnia dobra, czasem nawet rewelacyjna + dwa odcinki górskie. Policję widziałem chyba ze 3 razy, z czego w dwóch przypadkach zaopatrywali się w lokalnych sklepach. Tylko dlaczego nikt nie napisał, że LPG na Węgrzech mało popularne i drogie? Polecam tankować jeszcze na Słowacji Uśmiech

W temacie GPSów: bardzo przydatne ustrojstwo, kiedy człowiek nie ma czasu do zmarnowania i musi szybko odnaleźć się w nowym otoczeniu, ale przy takich wyprawach jak ostatnia, to należę do tych co lubią sprawdzić się w orientacji w terenie Oczko dlatego albo mapa, albo karteczka z trasą i jazda! Udało się zgubić tylko 3 razy na krótki czas, nawrót i dalsza jazda...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Przez Słowację na Węgry - mapa płatnych dróg - przez VirginGuard - 07-09-2016, 22:36

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Autostrady na Węgrzech (mapa, ceny, winiety) fvg 435 492,231 07-04-2024, 8:44
Ostatni post: Waldek
  Nowe płatne odcinki dróg węgierskich od nowego roku Waldek 0 584 12-12-2023, 14:42
Ostatni post: Waldek
  Roboty drogowe i inne ograniczenia w ruchu w Czechach, Słowacji i na Węgrzech Waldek 90 96,411 03-07-2023, 22:08
Ostatni post: Mamut
  Drożeje bezpośredni autobus z centrum Budapesztu na lotnisko Ferenca Liszta Waldek 0 988 22-02-2023, 17:12
Ostatni post: Waldek
  Czy na Węgrzech braknie paliwa tego lata? josef.svejk 13 3,272 21-11-2022, 20:39
Ostatni post: ex-komar



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 22 gości