Zakaz siadania na brzegu basenu dla dzieci
#4
Do tej pory najbardziej restrykcyjne przestrzeganie zakazu wchodzenia dorosłych do basenu dziecięcego widziałem w Tiszaujvaros. Cały czas siedzi ratowniczka i pilnuje. Gdy jakieś dziecko potrzebuje pomocy, ratowniczka sama wchodzi do basenu i pomaga, natomiast przepędza wszystkich rodziców (nawet stopy do basenu nie można włożyć). Widziałem to za każdym razem jak byłem w Tiszaujvaros (około 10 razy). W Miskolcu zdarzyło mi się widzieć, że ratownik przegania rodziców, ale nie jest to regułą. Wiecie co było jak nie przeganiał? Najpierw w basenie siadała mama jakiegoś dziecka, potem przysiadał się tatuś, potem dołączali się inni rodzice, potem ciocia i babcia, potem znajomi i na końcu dzieci przepychały się między nogami dorosłych. Co z dziećmi najmniejszymi które same sobie nie radzą? W Tiszaujvaros jest obok basenu z zamkiem malutki basen gdzie z takim dzieckiem można wejść. W Miskolcu jest 3 baseniki dla dzieci. O ile rozumiem wchodzenie z dziećmi powiedzmy do dwóch lat (trzy latka spokojnie radzi sobie sama w takim basenie) to wylegiwanie rodziców i innych dorosłych w basenie dla dzieci mnie razi. Jestem wielkim zwolennikiem rozwiązania jak w Tiszaujvaros i moje dzieci też. Poza tym zauważyłem, że gdy w basenie są same dzieci to dogadają się bez względu na język i narodowość (pod warunkiem, że rodzice im nie przeszkadzają).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zakaz siadania na brzegu basenu dla dzieci - przez capri1 - 12-08-2013, 11:10

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Strandok éjszakája, czyli nocne kąpiele na Węgrzech kowcio 13 14,662 09-11-2023, 14:58
Ostatni post: au-iv-385223
  Dojazd na kąpieliska z podkarpackiego fvg 10 10,365 22-08-2023, 18:26
Ostatni post: eplus
  Pełna lista basenów termalnych na Węgrzech fvg 75 259,974 29-04-2022, 14:06
Ostatni post: kowcio
  Baseny termalne na Węgrzech Adin0 8 3,440 08-04-2021, 12:50
Ostatni post: Tomeq
Wink Jaka alternatywa dla Nyiregyhaza? Damiano88 16 7,646 10-06-2019, 18:30
Ostatni post: Damiano88



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości