Wydarzenia, imprezy z polskiej strony
#51
... ad vocem...

Jeśli moja osobista znajomość języka węgierskiego lub jej brak nie jest sprawą osobistą - to jaką?

A co ja takiego stwierdziłem - ano, ze nie należy wytykać niedoskonałości człowiekowi, który dołożył starań w celu nauki polskiego a wręcz przeciwnie, należy to docenić... i nie była to bynajmniej uwaga do Ciebie a tu nagle wyskakujesz z z wytykiem osobistym... co to za polemika polegająca na odnośnikach osobistych, nie mających niczego wspólnego z węgierska panią reżyser w Polsce i jej znajomością języka polskiego?

Zakładam, ze jesteś młodą kobietą i jako taka, nie masz jeszcze wyrobionego owego imperatywu ochrony przestrzeni osobistej, właściwego mojemu pokoleniu... może to i dobrze ale ja się już nie zmienię i bardzo uprzejmie Cię proszę proszę, byś o tym pamiętała w przyszłości... zatem przekazuję Ci znak pokoju /jak to mówią katolicy na mszy, gdzie w takiej chwili skłócone sąsiadki sztucznie kiwają do siebie głowami, by za moment znów sie żreć po całości Język/ uznając, ze zareagowałem może nieco nadpobudliwie Zarumieniony
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wydarzenia, imprezy z polskiej strony - przez Maniek - 30-05-2012, 15:18
RE: Wydarzenia, imprezy z polskiej strony - przez mordimer - 04-02-2013, 13:21
Zaproszenie do Łodzi - przez Waldek - 16-09-2013, 22:18
Warszawskie Targi Książki - przez Waldek - 21-05-2016, 14:08
Węgierska kawalkada - przez emi13214 - 06-09-2012, 8:12
RE: Węgierska kawalkada - przez Blisko Tokaju - 06-09-2012, 9:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 42 gości