Helkatours i dom „U Franka” OSTRZEŻENIE
#6
(12-01-2016, 22:42)artur-wiater napisał(a): Witam serdecznie…
Chciałem wszystkich państwa ostrzec przed firmą Helkatours i domem „U Franka”:
http://helkatours.hu/place/31/wegry_bala...ranka_s105
Ta firma i osoba, która za tym stoi to całkowita porażka, nerwy i w dużej mierze zmarnowany urlop, masa nerwów zamiast odpoczynku. Proszę zwrócić uwagę i ZASTANOWIĆ się 10 razy dlaczego na jej stronie nie ma możliwości zamieszczania komentarzy dotyczących oferowanych miejsc noclegowych, jak to ma miejsce w każdej porządnej firmie. To proste gdyby była taka możliwość prawie nikt by tej pani nie zaufał...

Tak, nie ma możliwości samodzielnego dokonania wpisu-komentarza. Na nic się zdały i moje próby aby "napisać" ... jest jedynie adres majlowy do p.Kasi, na który można zawsze wysłać swoją opinię. Natomiast jest stronka z kilkoma wpisami, tylko trzeba trochę czasu Dodgy aby na nią trafić. Tutaj można poczytać > Opinie klientów
Nieco wyżej napisałem "...niewiele osób czyta DOKŁADNIE TO > owu" - warunki uczestnictwa pośrednika turystycznego HelkaTours: te które powinien spełnić pośrednik znajdziesz w punktach 8. 10. 14. !
I jeszcze sprawa faktury. Skoro HelkaTours pobiera opłatę za pośrednictwo, to dlaczego w punkcie 17. jest mowa o dodatkowej opłacie za przesyłkę faktury, skoro zainteresowany może ją odebrać na miejscu, w Siófok.
Należy dokładnie przeanalizować punkt po punkcie "owu", bo warunki stawiane klientom nie są jednoznaczne i w wielu miejscach trudne do odpowiedniego ich zinterpretowania... i nie wiem czy do końca są one zgodne z ostatnim punktem ... "20. W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego." ... Kodeksu Cywilnego - którego Zdziwiony .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Helkatours i dom „U Franka” OSTRZEŻENIE - przez Sztasek - 15-01-2016, 9:34



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości