Wycieczka hybrydowa: Rowerem i koleją nad Balatonem
#7
Slavekk: Trochę offtopicowo ale też się podzielę - również zauważyłem że moim polscy lokalni przewoźnicy mają najkorzystniejszą ofertę. U mnie w województwie Koleje Dolnośląskie przewożą rowery za 2zł w zwykle komfortowych warunkach. U innych za rower płaci się kilkukrotnie drożej (najwięcej 11zł).

Sztasek:
Odnalazłem wyszukiwarkę przewoźnika MAV, dzielę się z innymi zainteresowanymi:
https://www.mavcsoport.hu/en

Wyszukiwarki połączeń przewoźnika GYSEV nie udało się odnaleźć.

HelkaTours:
W innym wątku wspomniałem, że nie udało mi się przez Twoje biuro zarezerwować wybranego noclegu, ale to dobra wiadomość dla innych, warto mieć na uwadze o możliwości wsparcia na Węgrzech Uśmiech
Dziękuję za przestrogę o ewentualnych remontach - trzeba mieć to na uwadze i zweryfikować przed podróżą. I rzeczywiście - oferta kursów na lipiec jest bardzo ograniczona na północnej linii, w porównaniu do nadchodzącego okresu, a przede wszystkim nie ma połączeń popołudniowych, na których mi najbardziej zależy. Jeśli kursy nie pojawią się w rozkładzie do lata, swobodna podróż rowerem z dzieckiem w tym kierunku nie będzie możliwa (konieczne nieprzewidywalne czasowo przystanki, etc).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wycieczka hybrydowa: Rowerem i koleją nad Balatonem - przez adam83 - 04-02-2018, 14:30

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkowanie nad Balatonem Ovidiu 70 99,529 7 godzin(y) temu
Ostatni post: Sztasek
  Najdroższa plaża nad Balatonem Waldek 0 840 30-07-2023, 22:26
Ostatni post: Waldek
  Ceny wejścia na plaże na Balatonem w 2023 roku Waldek 5 1,667 25-07-2023, 13:21
Ostatni post: ex-komar
  Gdzie są piaszczyste i bezpłatne plaże nad Balatonem? duo1 33 73,874 09-07-2023, 13:13
Ostatni post: Pudelek
  Kąpieliska termalne nad Balatonem lisia312 10 2,146 23-07-2022, 13:48
Ostatni post: lisia312



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości