szukam pracy
#1
Szukam pracy - jestem magistrem filologii angielskiej. Znam węgierski na średnim poziomie. Od dwóch lat sama uczę się tego języka. milkaway@op.pl
Odpowiedz
#2
Proponuję rozejrzeć się w dziale Zlecę pracę. Co jakiś czas pojawiają się tam różne oferty. Myślę, że znajdziesz coś dla siebie Uśmiech
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#3
Witam,

jestem rodowitą Węgierką. W tym roku skończyłam polonistykę.
Obecnie mieszkam w Poznaniu i jestem w trakcie poszukiwania pracy na terenie Poznaniu i we Wrocławiu.
Poza polskim i węgierskim na wysokim poziomie znam jeszcze język angielski. Interesuje mnie każdy rodzaj pracy, oprócz takiej, która dotyczy branży sprzedaży. Sprzedawczynią nie chciałabym być.

Jeżeli ktoś zna taką ofertę pracą gdzie mogłabym moje umiejętności wykorzystać, proszę mi wskazać informacji.
Preferuję prywatnym e-mail (diddl601@gmail.com), nie na forumie.

Dziękuję z góry za wszystkich odpowiedzi.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
wiewiorka, może to?
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#5
To też wygląda ciekawieUśmiech Polecam!


http://www.jobexpress.pl/oferta/48544/HR...-Slovakian
Odpowiedz
#6
Hey,
Moja dziewczyna jest Węgierką i planuje studiować w Polsce. Jednak aby tu studiować potrzebuje pracy i pieniędzy.
Nie mówi jeszcze po Polsku, ale włada biegle językiem Niemieckim i Angielskim. Ukończyła liceum w klasie o profilu turystyka i hotelarstwo w języku niemiecki.
Chętnie podjęłaby pracę jak kelnerka (certyfikat) lub jakąkolwiek inną na terenie Lublina lub Krakowa.
Jeśli ktoś zna jakąś ofertę dla niej proszę o prywatną wiadomość na forum lub na maila sirmixer@wp.pl
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
A może odpowiadałaby jej praca hostessy? Wymagania nie są duże, zresztą wszystko zależy od agencji lub firmy, która oferuje zatrudnienie. Jeśli się dobrze trafi ( np.” na alkohole”Oczko) można zarobić ok.10zł za godzinę i więcej. Ale mogą być i niższe stawki. Najczęściej ok.7-9zł. Pracuje się zwykle 8 godzin dziennie. Z doświadczenia wiem, że można dostosować pracę do grafiku. Moja córka godziła bycie hostessą ze studiami dziennymi. Może warto spróbować?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Szukam Pracy zdalnej - j. węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,801 05-01-2021, 17:28
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam Pracy zdlanej - j.węgierski ojczysty anikaghorri 0 1,366 05-01-2021, 17:27
Ostatni post: anikaghorri
  Szukam pracy na Węgrzech monik 6 9,183 16-10-2020, 3:18
Ostatni post: 26kacper
  Szukam pracy w Polsce (Łódź ) tibor 3 5,829 17-02-2020, 21:35
Ostatni post: Lacky
  Szukam pracy. maja23456 0 2,450 06-08-2019, 14:36
Ostatni post: maja23456



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości