termy zimą z małym dzieckiem:)
#1
Witajcie,

od kilku dni zastanawiamy się z żoną gdzie spędzić koniec stycznia, patrzę tak sobie na mapę i do tej pory rozważałem Dolny Śląsk, ewentualnie Zakopane i okolice, również Liptovski Mikulasz, a widzę że całkiem niedaleko mam na Węgry.

Pytanie czy znajdę całoroczny ośrodek z basenami również wewnątrz, z atrakcjami dla małych dzieci (2 latek)?

Ewentualnie jakaś podpowiedź gdzie szukać?

z góry dzięki, jeśli jest jakieś fajne miejsce i tam trafię, odwdzięczę się relacjąUśmiech
Odpowiedz
#2
Poleciłbym http://forum.wegierskie.com/Balmazujvaros - dla małych dzieci jest tam dwumetrowa zjeżdżalnia i brodzik. Dla dwulatka powinno wystarczyć. Sam bym tam jeszcze raz pojechał.
Odpowiedz
#3
Ja osobiście polecam Hajduszoboszlo i całoroczny aquapark Aqua-Palace http://pl.hungarospa.hu/hungarospa-aqua-...at-dziecka. Tylko nie wiem czy dla Ciebie to nie za daleko.Jeśli nie to na pewno będziesz zadowolony bo naprawdę zadbano w tym obiekcie aby dzieci się nie nudziły a i dla dorosłych jest wiele atrakcji
Odpowiedz
#4
(02-01-2014, 18:19)wojtekrybnik napisał(a): Witajcie, od kilku dni zastanawiamy się z żoną gdzie spędzić koniec stycznia... widzę że całkiem niedaleko mam na Węgry...Pytanie czy znajdę całoroczny ośrodek z basenami również wewnątrz, z atrakcjami dla małych dzieci (2 latek)?
Więcej atrakcji jest w okresie od wiosny do jesieni... teraz to tylko pod daszkiem, zwłaszcza że chodzi o 2-letnie dziecko i jego zdrowie... decyzja należy do Was.
Odpowiedz
#5
(03-01-2014, 21:54)Sztasek napisał(a):
(02-01-2014, 18:19)wojtekrybnik napisał(a): Witajcie, od kilku dni zastanawiamy się z żoną gdzie spędzić koniec stycznia... widzę że całkiem niedaleko mam na Węgry...Pytanie czy znajdę całoroczny ośrodek z basenami również wewnątrz, z atrakcjami dla małych dzieci (2 latek)?
Więcej atrakcji jest w okresie od wiosny do jesieni... teraz to tylko pod daszkiem, zwłaszcza że chodzi o 2-letnie dziecko i jego zdrowie... decyzja należy do Was.

Jeżeli ktoś wybiera się w styczniu do term z dzieckiem to wiadomo ze tylko po daszkiem a nie na zewnątrz.A jeśli chodzi o obiekty na Węgrzech które znam to na wypad zimowy z dwulatkiem Aqua-palace w Hajduszoboszlo nadaje się jak najbardziej sam mam 4 letniego synka wiec wiem o czym pisze.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Termy zimą Tony-snk 9 4,973 18-02-2023, 23:54
Ostatni post: Waldek
  Węgry z dzieckiem 2019 Olecz 7 3,873 10-06-2019, 9:50
Ostatni post: szymonskce
  Wstęp na termy z opaskami martyn667 21 10,347 11-07-2018, 15:46
Ostatni post: Tomeq
  Termy - kiedy jedziecie? jacek75lodz 13 6,070 29-04-2018, 9:12
Ostatni post: antares1
  Długi sierpniowy weekend - termy, pod namiotem nesira 1 1,983 08-08-2017, 10:02
Ostatni post: wojti76



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości