wyjazd hajduszoboszlo w dniach 25,26,27 lipiec 2016
#1
Witam czy ktoś wybiera się do hajuszoboszlo w dniach 25,26,27 lipiec 2016 samochodem chciałbym pojechac razem z dziewczyną samochodem ale mam obawy czy znajdę tam jakiś pokój i ogólnie z dojazdem do hajduszoboszlo, jakby ktoś jechał byśmy się dogadali razem i jechał bym za kimś
Odpowiedz
#2
Trasa do Hajduszoboszlo nie jest trudna zresztą opisana na forum był wiele razy a co do noclegów to znajdziesz bez problemu jak e wtorek rano wjechalem do Hajduszoboszlo to widziałem kilka osób machajacych do mnie kluczami Przeważnie Ci co mają wolne pokoje czekają na turystów niedaleko głównego wejścia na baseny
Odpowiedz
#3
Witam jestem obecnie w hajduszoboszlo i mam problem a mianowicie zamknąłem przez przypadek kluczyki w bagazniku a jutro wracamy do Polski i nie wiem co z tym problemem zrobić czy jest ktoś w stanie cos doradzić pomoc?? dodam ze to bmw e46 1999 rocznik albo czy podejda kluczyki z innej bmw aby tylko otworzyc drzwi
Odpowiedz
#4
(23-07-2016, 16:31)15121 napisał(a): Witam jestem obecnie w hajduszoboszlo i mam problem a mianowicie zamknąłem przez przypadek kluczyki w bagazniku a jutro wracamy do Polski i nie wiem co z tym problemem zrobić czy jest ktoś w stanie cos doradzić pomoc?? dodam ze to bmw e46 1999 rocznik albo czy podejda kluczyki z innej bmw aby tylko otworzyc drzwi

cena takiej szyby na allegro to niewielkie pieniadze ... poproś o asekurację i świadków wybicia małej szyby bocznej (najlepiej miejscowa policja), wystawią odpowiedni papier i po kłopocie...
Odpowiedz
#5
Kumaty blacharz samochodowy czasem zna sztuczki, aby otworzyć bez zniszczeń. I oczywiście złodziej, ale do takiego trudno dotrzeć "z ulicy". U mnie w mieście był kiedyś poprawczak, można było kolesia wypożyczyć na godzinkę. Oczko
Odpowiedz
#6
(22-07-2016, 11:36)marcindiego napisał(a): Witam czy ktoś wybiera się do hajuszoboszlo w dniach 25,26,27 lipiec 2016 samochodem chciałbym pojechac razem z dziewczyną samochodem ale mam obawy czy znajdę tam jakiś pokój i ogólnie z dojazdem do hajduszoboszlo, jakby ktoś jechał byśmy się dogadali razem i jechał bym za kimś

Witam, wybieram się jutro ze znajomymi, jak cos to na priv możemy się dogadać tez jedziemy pierwszy raz takze na 2 auta by było zawsze rażniej.
Odpowiedz
#7
ale jedziecie w ciemno i wszyscy pierwszy raz czy juz macie am jakieś noclegi i na ile sie wybieracie nie moge wysłać PW do ciebie BerciQ89 bo masz zablokowane
Odpowiedz
#8
(25-07-2016, 15:00)marcindiego napisał(a): ale jedziecie w ciemno i wszyscy pierwszy raz czy juz macie am jakieś noclegi i na ile sie wybieracie nie moge wysłać PW do ciebie BerciQ89 bo masz zablokowane

tak jedziemy w ciemno, znajomi wrócili w weekend z tamtąd i na miejscu bez problemu mozna ogarnąć noclegi. Myślę ze do tyg. czasu tam będziemy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,518 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,564 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,298 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,643 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek
  Camping w Hajduszoboszlo rsobka 215 166,758 11-08-2019, 23:01
Ostatni post: Lendio



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości