zwiększenie limitu miejsca na pocztę
#1
Chciałbym prosić o zwiększenie miejsca przeznaczonego na pocztę użytkownika. Mam około 100 wiadomości, przeważnie krótszych od SMSa, i już kolejny raz mam monit o usunięcie zbędnych. Informacje o punktach reputacji usuwam od razu, gdyż bez trudu mogę ustalić donatorów przeglądając własną historię punktów. Ale jest wiele tematów poruszanych prywatnie, do których chciałoby się wrócić, jak. mp. adresy polecanych miejsc czy dane personalne wymieniane na okoliczność ewentualnych spotkań w realu. Domyślne wielkości kont pocztowych pochodzą chyba z epoki usenetu czy NASK, tzn. sprzed wynalezienia internetu. Założę się, że całą prywatną korespondencję forum dałoby się zmieścić na pendrivie 1GB. Tyle miejsca na serwerze to chyba niewielki koszt. Również obciążenie transferem jest żadne, gdyż wiadomości może czytać tylko ich adresat.
Wobec powyższego uprzejmie proszę Administrację o powiększenie naszych kont, za co z góry dziękuję.
PocztaPocztaPocztaPocztaPocztaPocztaPocztaPocztaPoczta
Odpowiedz
#2
Te ważne dla mnie wiadomości ściągam z poczty Forum ... Zmieszany na Pendrive 1Gb.
Odpowiedz
#3
Rzeczywiście, ściąganie działa.Moje archiwum zajmowało 1,1MB, w tym większość 2 obrazki. Ale usunięcie wiadomości z obrazkiem nic nie daje - nadal mam 96% zajęte.
Odpowiedz
#4
Aby "całkowicie skasować" pocztę ...???... kasować też dział "usunięte".
Odpowiedz
#5
Wiem, z usuniętych też usuwam...

Cytat:Usunięte
Tytuł wiadomości Nadawca Data/Czas wysłania
W tym folderze nie ma wiadomości.
I dalej 97% Zły łącznie z tą dzisiejszą wiadomością. Oczko
Odpowiedz
#6
Nareszcie znalazłem interesujący mnie od kilku dni temat. Usiłuję wysłać wiadomość do Kolegi, z którym spotkałem się w tym roku a tu nic.   On do mnie napisał a ja nie mam możliwości wysłać dziękczynnej odpowiedzi.  Pewnie ma zapełnioną skrzynkę wiadomości. Czy w przypadku zapełnienia owej skrzynki jej właściciel otrzymuje powiadomienia automatycznie czy też musi sprawdzać samodzielnie?
Odpowiedz
#7
Prywatne wiadomości to: odebrane, wysłane, szkice, usunięte ... po kasacji wynik: 0% z użytej przestrzeni PW.
Odpowiedz
#8
Dzięki, zrozumiałem, pozostaje otwartą sprawa w jaki sposób mam powiadomić adresata by ten opróżnił swoją skrzynkę.  Do tego stopnia opróżnił bym mógł wysłać mu wiadomość.
Odpowiedz
#9
Wejdź na stronę PROFIL użytkownika klikając w jego NICK. Na dole po lewej masz dane kontaktowe użytkownika.
Jeśli ma możliwość > E-mail: Wyślij e-mail do użytkownika ... może zadziała ???
Odpowiedz
#10
(08-08-2018, 19:54)Marek1953 napisał(a): Dzięki, zrozumiałem, pozostaje otwartą sprawa w jaki sposób mam powiadomić adresata by ten opróżnił swoją skrzynkę.  Do tego stopnia opróżnił bym mógł wysłać mu wiadomość.

Już opróżniona  Oczko
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Propozycje zmian, pomysły na rozwój forum fvg 104 92,847 10-11-2023, 12:06
Ostatni post: au-iv-385223
  [PORADNIK] Jak wstawić obrazek na forum? fvg 32 84,268 05-11-2023, 21:28
Ostatni post: ex-komar
  Identyfikacja - rozpoznaj innych forumowiczów na Węgrzech! andrasz 20 19,983 21-05-2018, 13:51
Ostatni post: piablo75
  liczba postów na stronie eplus 2 4,471 18-01-2016, 10:31
Ostatni post: eplus
  [PORADNIK] Węgierskie znaki na klawiaturze komputera moziba 42 66,371 14-02-2015, 13:40
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości