BUBI - rowery miejskie. Pytanie o kaucję
#1
Witam, chciałabym skorzystać z oferty rowerów miejskich BUBI. Otóż interesuje mnie bilet 24 godzinny. Wraz z chłopakiem chcielibyśmy wypożyczyć dwa rowery. Na stronie nie do końca zrozumiałam jak wyglada kwestia kaucji. Wyczytałam coś na styl, że jedno konto to możliwość wypożyczenia do 4 rowerów. Nie wiem już w końcu czy aby wypożyczyć dwa rowery na 24 godziny musze zapłacić 2x 25.000 ft czy wystarczy jedna kaucja. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć tą kwestie? Mam Jeszcze jedno pytanie odnośnie swobodnego poruszania się po Budapeszcie. Czy gdy wykupie bilet na 24 godziny to czy mogę przez ten czas swobodnie zwracać rowery do danych punktów a następnie wypożyczać rower w innym punkcie? Chciałabym się przemieszczać miedzy sławnym hostelem Kocsis Szálló a Parlamentem, Rynkiem czy Górą Gellerta. Bardzo dziękuje! Uśmiech

Z góry przepraszam, że od razu założyłam wątek zamiast post w wątku Komunikacja. Jestem tu nowa i zrobiłam wszystko na szybko a teraz mam problem z usunięciem wątku.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
BUBI - rowery miejskie. Pytanie o kaucję - przez gabrielazapalaa - 21-03-2016, 20:49



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości