Bazylika św. Stefana w Budapeszcie
#1
Ostatnio byłem w Bazylice św. Stefana, było całkiem fajnie, chociaż nie było tam nabożeństwa. Kto z was był w tej Bazylice?
Odpowiedz
#2
^^^Byłem w tym roku pierwszy raz-jest piękna Uśmiech
[Obrazek: rOr5Fm4h.jpg]
[Obrazek: OR8Fw0Yh.jpg]
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem też piękna Bazylika.
Ferenc Kovál
Odpowiedz
#4
Oczywiście byłem, kilka razy. 20 sierpnia tego roku na mszy św. przed bazyliką, później była procesja Świętej Prawicy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nocleg tranzytowy w Budapeszcie na 1 noc Adaxis 9 1,194 26-05-2026, 10:09
Ostatni post: Stanley55
  Rozbudowuje się lotnisko Ferenca Liszta w Budapeszcie Waldek 0 995 23-02-2026, 15:35
Ostatni post: Waldek
  Pogoda w Budapeszcie fvg 6 13,594 16-02-2026, 16:50
Ostatni post: UrbanDrift
  Jarmarki adwentowe w Budapeszcie Waldek 3 1,184 05-12-2025, 13:06
Ostatni post: TomekM
  Pokazy lotnicze w Budapeszcie Kamjon 4 6,497 05-09-2025, 21:15
Ostatni post: adamlca



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości