06-11-2021, 13:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2021, 13:18 przez Ferenc Kovál.)
Ostatnio byłem w Bazylice św. Stefana, było całkiem fajnie, chociaż nie było tam nabożeństwa. Kto z was był w tej Bazylice?
|
Bazylika św. Stefana w Budapeszcie
|
|
06-11-2021, 13:16
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2021, 13:18 przez Ferenc Kovál.)
Ostatnio byłem w Bazylice św. Stefana, było całkiem fajnie, chociaż nie było tam nabożeństwa. Kto z was był w tej Bazylice?
07-11-2021, 13:59
^^^Byłem w tym roku pierwszy raz-jest piękna
![]() ![]()
19-11-2021, 20:55
Oczywiście byłem, kilka razy. 20 sierpnia tego roku na mszy św. przed bazyliką, później była procesja Świętej Prawicy.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Podobne wątki&hellip | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Nocleg tranzytowy w Budapeszcie na 1 noc | Adaxis | 9 | 1,194 |
26-05-2026, 10:09 Ostatni post: Stanley55 |
|
| Rozbudowuje się lotnisko Ferenca Liszta w Budapeszcie | Waldek | 0 | 995 |
23-02-2026, 15:35 Ostatni post: Waldek |
|
| Pogoda w Budapeszcie | fvg | 6 | 13,594 |
16-02-2026, 16:50 Ostatni post: UrbanDrift |
|
| Jarmarki adwentowe w Budapeszcie | Waldek | 3 | 1,184 |
05-12-2025, 13:06 Ostatni post: TomekM |
|
| Pokazy lotnicze w Budapeszcie | Kamjon | 4 | 6,497 |
05-09-2025, 21:15 Ostatni post: adamlca |
|