Budapeszt mnie zainspirował i teraz mam problem :)
#1
Witajcie! Mam na imię Marta i potrzebuję pomocy (wybaczcie ten dramatyzm Oczko )

W dużym skrócie - piszę pracę magisterką i potrzebuję materiałów z prasy węgierskiej, do której w Polsce póki co nie znalazłam dogodnego dostępu. Moją sytuację dodatkowo skomplikowało to, że miesiąc temu wyjechałam na rok do Urugwaju, więc wszystko stało sie jeszcze trudniejsze. Jedynym plusem jest to, że dzięki temu zyskałam na czasie, ale mniejsza z tym. Czy jest tu ktoś, kto byłby w stanie mi pomóc?

Tytuł pracy to: Wizerunek Victora Orbana w wybranej prasie polskiej, angielskiej i węgierskiej w latach 2010-2014. (studiuję politologię, specjalizacja dziennikarska, a na pomysł tego tematu wpadłam właśnie kiedy byłam w październiku na Węgrzech, co za życie)

Jasna sprawa, zdobycie takich materiałów wymagałoby poświęcenia swojego czasu itd. Ja oczywiście liczę się z tym, dlatego jeśli ktoś zechciały mi w tym pomóc albo poleciłbym mi kogoś kto mógłby to zrobić byłabym BARDZO wdzięczna (zapłaciłabym w sensie).

No i dodatkowo nie mówię po węgiersku, więc dodatkowo muszę zrobić tłumaczenia, ale tym będę sie martwić potem, póki co nie mam nawet artykułów Uśmiech

Z góry dziękuję za odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Budapeszt mnie zainspirował i teraz mam problem :) - przez mart - 14-03-2014, 2:44

Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co teraz czytasz? fvg 209 106,156 09-11-2019, 21:09
Ostatni post: eplus
  Problem :( grzesiuu 5 4,176 03-02-2016, 16:41
Ostatni post: ProfInfoUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości