Budapeszt z biurem podróży
(29-04-2016, 11:44)repik napisał(a): Oferta z Ecco Travel biuro dla mnie całkowicie anonimowe, więc sam nie wiem czy jest sens ryzykować, ale...
Za ponad 800 zł mamy w cenie przelot, hotel, wyżywienie i 3 dni na zwiedzanie. Warto? Za jedno dziecko chyba bez opłaty, a za drugie sam przelot. W sumie chyba przy tej stawce nawet nie ma co kombinować z autokarówką, co nie?

w cenie
•śniadania!
Cena nie zawiera
•obsługi
•dopłaty do dużego bagażu podręcznego 10kg (56x45x25 cm) - 220zł/os
•dopłaty do bagażu głównego 23kg - 290 zł/os
•dopłaty do pokoju pojedynczego
•dopłat do innych typów zakwaterowania

Jak więc widać całkowita cena za osobę, po doliczeniu bagażu, obiadów, kolacji, opłat obsługi (napiwki) wzrasta powyżej 1100zł.
I najważniejsze z południa Polski autokarem do Budapesztu mam 400km, do Warszawy 300kmSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech i prawdę powiedziawszy za tą cenę spędzę 3 dni z całą rodziną (4-5 osób).
Odpowiedz
Dzieci 2 i 6 lat. Nie zauważyłem tego. No u mnie te kilometry wyglądają totalnie inaczej ;-)
Ale ogólnie dalekie wycieczki samochodowe są nam zupełnie nie po drodze z dziećmi. Nasz dzieci pierwsze podróże lotnicze zanotowały mając po 6 miesięcy. I tak jakoś weszły w ten klimat ;-)
Odpowiedz
(06-05-2016, 11:43)repik napisał(a): Dzieci 2 i 6 lat. Nie zauważyłem tego. No u mnie te kilometry wyglądają totalnie inaczej ;-)
Ale ogólnie dalekie wycieczki samochodowe są nam zupełnie nie po drodze z dziećmi. Nasz dzieci pierwsze podróże lotnicze zanotowały mając po 6 miesięcy. I tak jakoś weszły w ten klimat ;-)

ja, majac 11 lat, pojechalem do Moskwy autokarem [1700 km w jedna strone]. A majac 2 lata, jechalem nad PL morze z rodzicami (a jestem z Krakowa) i jezdzilem tam (zawsze ladem) prawie co roku przez 10 lat.

a samolotem lecialem po raz pierwszy, majac 10 lat i efekt jest taki, ze lubie podrozowac i samolotem, i autem Uśmiech a wyjazd autem to tez jest jakies doswiadczenie zyciowe
Odpowiedz
Kwestia godzin w jakich się jedzie - też rok temu nocą jechaliśmy do rodziny w Niemczech, ale dla mnie własny transport to żadna przyjemność. Jeszcze muszę obgadać temat, ale wydaje mi się, że weźmiemy ten wyjazd z Travelplanet, chyba że znajdziemy coś lepszego i w całości organizowanego.

W tym roku chcemy wyjechać gdzieś na własną rękę. Co prawda stare auto sprzedaliśmy w skupie aut w Wieliczce- https://skupautzagotowke.net/skup-aut/wieliczka/ ale już rozglądamy się za czymś ciekawszym.
Odpowiedz
Moim zdaniem własny transport jest dużo wygodniejszy, owszem jest to męczące, ale przynajmniej dostosowujesz go do siebie.
Odpowiedz