Budowy, remonty i inwestycje
#1
Czy ktoś z forumowiczów orientuje się może w temacie aktualnie trwających w Budapeszcie budów, realizowanych remontów i inwestycji?

Wiadomo, że budowa IV linii metra dopiero co została zakończona, ale i tak będę wdzięczny za każdą informację. Interesują mnie zarówno tematy infrastrukturalne (drogi, kolej, transport miejski, itp.) jaki i inne (budownictwo kubaturowe, rewitalizacje, przebudowy).

Ktoś zapyta skąd to pytanie?! Organizuję wyjazd zagraniczny studenckiego Koła Naukowego Inżynierii Komunikacyjnej i tym roku wybór padł na Budapeszt. Naszą tradycją podczas takich wypraw jest m. in. właśnie odwiedzenie jakiegoś placu budowy w danym mieście. Uśmiech
Odpowiedz
#2
W Budapeszcie zawsze są remonty. W VIII i IX dzielnicy całe ulice są rewitalizowane, nazywa się taki teren rehabilitációs terület. Jutro będę w Budapeszcie, to dam znać bardziej konkretnie.
Odpowiedz
#3
Ogromna baza informacji na temat inwestycji i remontów. Wymaga filtrowania, ale tego od studentów nikt lepiej nie zrobi. Wprawdzie nie po polsku, ale wiele informacji po angielsku, co czyni je dostępniejszymi.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości