Camping bez basenów?
#1
Witam

Czy ktoś może polecić jakieś pole namiotowe (z przyzwoitymi sanitariatami) NIE będące częścią wielkiego kompleksu z basenami? Najlepiej okolice Bogacs, choć nie będę się upierać.... takie ciche spokojne miejsce dla zmęczonych rodziców uciekających na parę dni od swoich dzieciaków Oczko
Odpowiedz
#2
Pole namiotowe i kemping nie neleżą do cichych miejsc, gdzie da się odpocząć. Ostatnio często wyjeżdżam na wieś aby odpocząć od małomiejskiego zgiełku. Takich miejsc w niewielkich węgierskich wioskach jest mnóstwo na terenie całego kraju. Ceny bardzo przystępne, porównywalne z ceną kempingów i nie trzeba martwić się o prąd i wodę, czy zasięg wi-fi. Wyżywienie we własnym zakresie też możliwe, my zwykle prosimy o śniadanie, czasami o kolację. Program na dzień organizujemy we własnym zakresie: wędkowanie, wycieczki rowerowe, spacery, zawsze coś można zwrobić w wolnym czasie. Wybór miejsc, przede wszystkm takie, gdzie są ścieżki rowerowe, bliskość wody, basenów. Na wsi od gospodarza można kupić (ekologiczne i naturalne) wyroby mięsne, wino, miód, owoce, warzywa. Mając do dyspozycji auto, w każdej chwili można indywidualnie pojechać w "siną dal" na wycieczkę.
Odpowiedz
#3
nie zależy mi na kompletnej ciszy, zakładam, że camping z basenami będzie po prostu bardzo zatłoczony, a ja chciałabym takie pole, z którego będzie w miarę blisko na baseny, a jeszcze bliżej do piwniczek.
Odpowiedz
#4
Proponuję Bogacs wprawdzie przy basenach ale można rozbić namiot gdzieś na uboczu nie blisko basenów to nie będzie tłoczno o gwarno
Odpowiedz
#5
Bogacs bez tłumów, to chyba żart. Ja proponuję Karcag, cisza, spokój, baseny na miejscu. Jak jest 6-7 przyczep to mówimy, że jest tłum Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#6
Jeśli porównać Karcag z Bogacs to zeczywiscie w Bogacs są tłumy Oczko Ale tak na poważnie camping w Bogacs nie jest wielki głośny i tak jak już wcześniej wspomniałem jeśli nie rozbije się namiotu w pierwszej linii od basenów to można w spokoju odpocząć pod namiotem.
Odpowiedz
#7
Każdy ma swoje zdanie, dla mnie Bogacs, to jedna wielka impreza. W Karcagu wypoczywam w Bogacs się męczę.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#8
Może akurat trafiałem na spokojne towarzystwo podczas moich pobytów  Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości