Camping w Hajduszoboszlo
#11
Witaj,
ja w poprzednim roku byłem na Thermal Camping. Zacznę od tego że jestem bardzo zadowolony z pobytu. Duże miejsca na rozbicie namiotu i ustawienie samochodu obok. Miejsca ogrodzone zacienione. W cene campu wliczone wejście na baseny (nieograniczona ilość). Dostje każdy opaskę na rękę - jeśli się zetrze to wymiana. Sanitariaty, prysznice -czysto, miło. Na campingu sklep, resauracja, bar tv. oraz darmowe wejście na kryą pływalnie. W razie pytań - chętnie odpowiem
Odpowiedz
#12
Witam, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć ten cennik, bo jest dla mnie nieczytelny
http://pl.hungarospa.hu/hungarospa-ceny/thermal-camping
Jadę samochodem z namiotem (2 dorosłe osoby + 3,5-latek) bez przyczepy kempingowej.
Ile mnie wyniesie doba z wejściem na baseny?
Odpowiedz
#13
Nie rozumiem dlaczego nieczytelny, jest prosty jak drut. W sezonie zapłacisz 25,1 euro, po sezonie22.30 euro.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#14
Witam! Chciałam zapytac czy na Camping thermal znajduja sie jakieś domki lub pokoje 2-osobowe do wynajecia? czy tam tylko pod namiot mozna?
Odpowiedz
#15
Wg ich strony nie ma domków do wynajęcia.
Masz własną stronę internetową? Pomóż promować Forum Węgierskie!
Odpowiedz
#16
jesli zapłaci sie namiot to dostaje sie odrazu wejściówki na baseny ? a na zjeżdzalnie wszystkie tez? czy trzeba osobno wszystko?
Odpowiedz
#17
Witam,
w cenie campingu masz wejscie na baseny, natomiast zjeżdżalnie trzeba zapłacić osobno

(24-06-2013, 16:01)klaudia20 napisał(a): jesli zapłaci sie namiot to dostaje sie odrazu wejściówki na baseny ? a na zjeżdzalnie wszystkie tez? czy trzeba osobno wszystko?
Odpowiedz
#18
witamUśmiech wybieram się do hajdu i mam pytanie jaki jest koszt namiotu+wejście na basen ? będę wdzięczny jak podzielicie się swoimi doświadczeniami Uśmiech
Odpowiedz
#19
(25-06-2013, 17:59)seba633 napisał(a): witamUśmiech wybieram się do hajdu i mam pytanie jaki jest koszt namiotu+wejście na basen ? będę wdzięczny jak podzielicie się swoimi doświadczeniami Uśmiech

Witam tutaj podaje cennik campingów i kąpielisk w Hajduszoboszlo http://pl.hungarospa.hu/hungarospa-ceny
Odpowiedz
#20
Witam, wybieram się z rodziną ( córki 11 i 17 lat) do Hajduszoboszlo przyczepą na Thermal Caping. Jedziemy w sobotę 06 lipca jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do wspólnej jazdy z Okolic Krakowa. Pisz na email.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Hajdúszoboszló fvg 822 742,810 23-03-2024, 22:27
Ostatni post: Sztasek
  Baseny po drodze Rzeszów - Hajdúszoboszló Cytryna 11 1,566 21-10-2023, 5:49
Ostatni post: eplus
  Camping Kisvarda pati92 31 10,087 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Gdzie z dzieckim do lekarza w Hajduszoboszlo? Tomeq 11 4,302 13-02-2022, 9:49
Ostatni post: Tomeq
  Hajduszoboszlo kowcio 22 10,649 29-04-2021, 11:42
Ostatni post: Sztasek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości