Covid-19 na Węgrzech
#21
Jak Węgrzy (albo inni) zamkną granice dla Polaków to na pewno będzie o tym głośno. Węgrzy co środę aktualizują listę państw z zakazem wjazdu/z nakazem kwarantanny. Na razie Polski tam nie ma - ale jako że do przebadania są bodajże trzy kopalnie na Śląsku w Polsce to można się spodziewać, że Polska idzie na rekord. Kto wie co wtedy wymyśli Orban, albo władze Słowacji.
Odpowiedz
#22
Najlepiej zrezygnować, i zrobić rezerwację z możliwoscia odwołania tak jeden, dwa dni wcześniej.
Odpowiedz
#23
(25-07-2020, 19:14)Lendio napisał(a):
(25-07-2020, 18:40)kowcio napisał(a): To jest wina polityków ten wirus. Nigdzie na świecie nie istnieje, nas specjalnie wrobili.
A na poważnie, nikt nie wie co będzie za tydzień, dwa itd. Najlepiej byłoby umówić się z właścicielem że w razie co przekładasz wyjazd np na kolejny rok.
Powodzenia i udanego urlopu. A najlepiej...czytać na bieżąco forum. I zachować zimną krew.
Tez mam rezerwacje Wegry od 01.08  -odwoalac moglem do 1mc przed // teraz zaliczka przepada- na szczecie to niejest duza kwota
Patrzac na codzienne statystyki trudno zachowac zimna krew   Smutek  
Slowacje mozna ominac dokladajac troche Km ( przynajmiej z moich stron -Podkarpacie)

Czy ktos zna oficjalna strone Slowacji gdzie sa biezace informacje aktualne ?
Jak Ty chcesz ominąć Słowacje jadąc z Podkarpacia na a Węgry, przez Ukrainę?
Odpowiedz
#24
(25-07-2020, 20:08)wojti76 napisał(a):
(25-07-2020, 19:14)Lendio napisał(a):
(25-07-2020, 18:40)kowcio napisał(a): To jest wina polityków ten wirus. Nigdzie na świecie nie istnieje, nas specjalnie wrobili.
A na poważnie, nikt nie wie co będzie za tydzień, dwa itd. Najlepiej byłoby umówić się z właścicielem że w razie co przekładasz wyjazd np na kolejny rok.
Powodzenia i udanego urlopu. A najlepiej...czytać na bieżąco forum. I zachować zimną krew.
Tez mam rezerwacje Wegry od 01.08  -odwoalac moglem do 1mc przed // teraz zaliczka przepada- na szczecie to niejest duza kwota
Patrzac na codzienne statystyki trudno zachowac zimna krew   Smutek  
Slowacje mozna ominac dokladajac troche Km ( przynajmiej z moich stron -Podkarpacie)

Czy ktos zna oficjalna strone Slowacji gdzie sa biezace informacje aktualne ?
Jak Ty chcesz ominąć Słowacje jadąc z Podkarpacia na a Węgry, przez Ukrainę?
Kieunek Czechy > Brno > Wieden >Wegry (tak mniej wiecej po krotce )
Troche dalej (orientacyjnie ok 200km w jedna strone)
Odpowiedz
#25
rządowa strona słowacka nt. Covid jest tutaj
Odpowiedz
#26
Pewnie juz sie czaja zeby strzelic sobie w noge /na tel nie mam ikony piwa/
Odpowiedz
#27
(25-07-2020, 19:34)josef.svejk napisał(a): Jak Węgrzy (albo inni) zamkną granice dla Polaków to na pewno będzie o tym głośno. Węgrzy co środę aktualizują listę państw z zakazem wjazdu/z nakazem kwarantanny. Na razie Polski tam nie ma - ale jako że do przebadania są bodajże trzy kopalnie na Śląsku w Polsce to można się spodziewać, że Polska idzie na rekord. Kto wie co wtedy wymyśli Orban, albo władze Słowacji.

Juz chyba po testach (byly czwartek piatek z tego co gdzies tam w necie wyczytalem)
Niewiem kiedy maja wyniki, ale licze, ze juz teraz nastapi spadek (mam taka nadzieje)

Ja juz sie na wszelki wypadek rozgladam za noclegiem nad polskim morzem, choc zdecydowanie wole Wegry
Odpowiedz
#28
(25-07-2020, 21:43)eplus napisał(a): Pewnie juz sie czaja zeby strzelic sobie w noge /na tel nie mam ikony piwa/
Niestety Orban jest do wszystkiego zdolny. Nawet do strzału w stopę. Zwłaszcza cudzą.
Odpowiedz
#29
(25-07-2020, 22:09)Lendio napisał(a):
(25-07-2020, 19:34)josef.svejk napisał(a): Jak Węgrzy (albo inni) zamkną granice dla Polaków to na pewno będzie o tym głośno. Węgrzy co środę aktualizują listę państw z zakazem wjazdu/z nakazem kwarantanny. Na razie Polski tam nie ma - ale jako że do przebadania są bodajże trzy kopalnie na Śląsku w Polsce to można się spodziewać, że Polska idzie na rekord. Kto wie co wtedy wymyśli Orban, albo władze Słowacji.

Juz chyba po testach (byly czwartek piatek z tego co gdzies tam w necie wyczytalem)
Niewiem kiedy maja wyniki, ale licze, ze juz teraz nastapi spadek (mam taka nadzieje)

Ja juz sie na wszelki wypadek rozgladam za noclegiem nad polskim morzem, choc zdecydowanie wole Wegry
Nad tzw. polskie morze? Nad smutne, zimne, północne morze? W życiu!
Odpowiedz
#30
(25-07-2020, 22:42)josef.svejk napisał(a):
(25-07-2020, 22:09)Lendio napisał(a):
(25-07-2020, 19:34)josef.svejk napisał(a): Jak Węgrzy (albo inni) zamkną granice dla Polaków to na pewno będzie o tym głośno. Węgrzy co środę aktualizują listę państw z zakazem wjazdu/z nakazem kwarantanny. Na razie Polski tam nie ma - ale jako że do przebadania są bodajże trzy kopalnie na Śląsku w Polsce to można się spodziewać, że Polska idzie na rekord. Kto wie co wtedy wymyśli Orban, albo władze Słowacji.

Juz chyba po testach (byly czwartek piatek z tego co gdzies tam w necie wyczytalem)
Niewiem kiedy maja wyniki, ale licze, ze juz teraz nastapi spadek (mam taka nadzieje)

Ja juz sie na wszelki wypadek rozgladam za noclegiem nad polskim morzem, choc zdecydowanie wole Wegry
Nad tzw. polskie morze? Nad smutne, zimne, północne morze? W życiu!

No dokladnie, niestety moze niebyc wyboru Uśmiech choc jestem dobrej mysli
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bieżące wydarzenia na Węgrzech fvg 1,226 711,426 08-03-2024, 13:39
Ostatni post: Sztasek
  Węgrzy nie oszczędzaja na paszportach dyplomatycznych Waldek 0 207 13-10-2023, 11:53
Ostatni post: Waldek
  Orban nie zaprosił Morawieckiego na święto Węgier. "Upadek tradycyjnie dobrych stosun mariusz 1 301 31-08-2023, 10:05
Ostatni post: ember
  Przepadła Fundacja Uniwersytetu Fudan na Węgrzech Waldek 0 156 10-07-2023, 23:30
Ostatni post: Waldek
  Ile czasu czekają Węgrzy na operacje w państwowej służbie zdrowia. Waldek 0 481 12-04-2023, 14:43
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości