Covid 19
Na pierwszego maja w tym roku na pewno nie wolno było jechać. A w tamtym roku można było. A jak będzie w przyszłym roku - kto to wie?
Odpowiedz
(23-11-2020, 13:55)jolciaa171 napisał(a): hej Uśmiech Pamiętacie moze kiedy w tym roku Węgry otworzyły swoje granice dla turystów? Uśmiech zastanawiam sie jak to bedzie w przyszłym roku i czy uda sie weekend majowy spędzić w Eger Oczko
Nie ma co teraz planować, w tych zwariowanych czasach niczego nie możemy być pewni.
Odpowiedz
W Eger może być ciężko, większa szansa będzie spędzić je w Egerze.
Odpowiedz
(30-11-2020, 23:52)Pudelek napisał(a): W Eger może być ciężko, większa szansa będzie spędzić je w Egerze.

masz rację! Uśmiech
Odpowiedz
Planujecie już przyszłoroczny majowy odpoczynek, a ja sie głowię nad tym, jak bez grypy i covidu przeżyć do wiosny ...  Szeroki uśmiech
Odpowiedz
Niestety lub stety, ale z biegiem czasu wszystko to spowszedniało. Coraz więcej znajomych ma już to za sobą, człowiek sam się zastanawia, czy czasem tego nie przeszedł. Teraz problemem z mojego punktu widzenia jest gospodarka i totalna zapaść służby zdrowia, a nie covid sam w sobie...
Odpowiedz
(01-12-2020, 15:19)Pudelek napisał(a): Niestety lub stety, ale z biegiem czasu wszystko to spowszedniało. Coraz więcej znajomych ma już to za sobą, człowiek sam się zastanawia, czy czasem tego nie przeszedł. Teraz problemem z mojego punktu widzenia jest gospodarka i totalna zapaść służby zdrowia, a nie covid sam w sobie...
 ... dobrze mieć niezastąpionego przyjaciela-lekarza ...  Uśmiech
Odpowiedz
Życzę wszystkim NAM oby w tym Nowym 2021r nie było już co pisać w tym temacie :-D
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości