Dyskusja ”Tusk, Kaczyński czy Orbán? Jaki lider?”
#1
Witam,

Już późno ale zawsze:

Wydawnictwo Demart SA oraz Węgierski Instytut Kultury w Warszawie mają zaszczyt zaprosić na dyskusję panelową na temat: ”Tusk, Kaczyński czy Orbán? Jaki lider?”, która będzie miała miejsce 3 grudnia 2012 r. o godz. 18.00 w siedzibie Traffic Club SA przy ul. Brackiej 25 w Warszawie. Tematem dyskusji będzie rola lidera w dzisiejszej polityce, porównana zostanie polska oraz węgierska polityka wewnętrzna i zagraniczna w kontekście historycznych przemian i dążeń do odzyskania wolności. Te oraz osobiste wątki podjął Igor Janke w książce o premierze Węgier pt. „Napastnik. Opowieść o Viktorze Orbánie”, ukazując go nie tylko jako ważnego gracza na arenie polityki, ale też jako zwyczajnego człowieka.
Udział w dyskusji wezmą: autor książki Igor Janke, Adam Bodnar, Krzysztof Kwiatkowski, Bronisław Wildstein. Moderatorem będzie Czesław Bielecki.


Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej: [ciach]
Odpowiedz
#2
Wszystko pięknie: książka wydana, szukamy sposobów promocji... Tylko czemu tu? Mnie, w pewnym zakresie hungarofila, jakoś mało interesuje dodawanie do paleniska pod kotłem z polskimi podziałami.
Odpowiedz
#3
Zastanawiałam się, czy forumowicze staną na wysokości zadania i nie wdadzą się w podkładanie pod kotłem.
Moje gratulacje!
A wypowiedź moziba niech starczy za tysiąc komentarzy.
Odpowiedz
#4
Dajcie spokój, to była tylko informacja, czy obowiązuje Was szlaban, ale powiedzcie na co?
Odpowiedz
#5
Koleżanki i Koledzy - potraktujcie post od RWMAGYAR tak jak sam pisze jako informację. Dla nas nie ważne skąd kto pochodzi, jakie ma wyznanie czy opcję polityczną. Nas łączy zamiłowanie do Węgrów ich historii oraz kultury. Sam podawałem info o promocji albumu Państwa Łubczyków w TV Religia oraz w Warszawie (6 grudnia) i wcale nie miałem oporów. Ważne, że album jest wspaniały a film bardzo dobrze zrealizowany.
RWMAGYAR - dziękuję za informację Uśmiech
Odpowiedz
#6
(30-11-2012, 20:29)moziba napisał(a): Wszystko pięknie: książka wydana, szukamy sposobów promocji... Tylko czemu tu? Mnie, w pewnym zakresie hungarofila, jakoś mało interesuje dodawanie do paleniska pod kotłem z polskimi podziałami.

Wydawało mi się że taka dyskusja może być ciekawa, temat jest bardzo ciekawy, ale skoro uważacie że to złę miejsce to wykasujcie wątek

Pozdrawiam
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Czy są napisy do mondák a magyar történelemből? Nieznany 2 2,676 19-03-2016, 20:02
Ostatni post: Nieznany
  W jaki sposób kupujecie polskie książki na Węgrzech? rasta 2 4,003 16-02-2016, 10:31
Ostatni post: SztasekUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości