Hajdúböszörmény
#1
Witam, czy ktoś w ubiegłym roku w wakacje byl może na basenach i kampingu? Czy cos się pozmienialo, czy baseny się rozbudowaly? Chcę jechać na urlop z rodziną. Byłem tam parę lat temu.
Odpowiedz
#2
(10-06-2018, 18:52)rsobka napisał(a): Witam, czy ktoś w ubiegłym roku w wakacje byl może na basenach i kampingu? Czy cos się pozmienialo, czy baseny się rozbudowaly? Chcę jechać na urlop z rodziną. Byłem tam parę lat temu.

>>> http://www.bocskaitermal.hu/pl/
Odpowiedz
#3
Kol. Piterek z forum jest w temacie. Jeśli nie odpowie tutaj, spróbuj go zaczepić przez PW.
Odpowiedz
#4
Już spieszę z odpowiedzią Szeroki uśmiech. Nie wiem jak dawno tam byłeś, ale ja jeżdżę tam od 7-8 lat i raczej nic nowego nie wybudowano w tym czasie na terenie basenów. Na zewnątrz jest jeden pływacki, dwa termalne z hydromasażami, częściowo osłonięte daszkiem, jeden brodzik dla dzieci i jeden rekreacyjny do którego wpada  niewielka zjeżdżalnia. W budynku pod dachem są dwa termalne z hydromasażami jeden pływacki i jeden odkryty termalny w takim jakby patio oraz kilka saun. Wejście do krytych basenów jest dodatkowo płatne.
Odpowiedz
#5
Wejście do krytych basenów jest dodatkowo płatne...   ! .
W okresie od 9 lipca do 3 sierpnia br. kryte beseny (fedett gyógyfürdő) będą nieczynne w związku z prowadzonymi pracami konserwacyjnymi  !  .
Odpowiedz
#6
W takim razie Hajduboszormeny znów w strzeliły sobie w stopęSmutek. Nie rozumiem ich działań, bo w ubiegłym roku również wykonywane były prace remontowe i oczywiście w pełni sezonu. Do tego jestem pewien, że nie zakończą go w podanym terminie. Dzięki Staszku za info, chociaż w tym roku nie wybieram się do Boszormenów, ale będę mógł poinformować znajomych.
Odpowiedz
#7
Witam wracając z Hajduszoboszlo wstapilismy do Hajdúböszörmény i
 dołączam aktualny cennik z basenów w

ponieważ ten podany na ich stronie jest nie aktualny. 
[img]<a href=[/img][Obrazek: 5fa6a8e80374f61dmed.jpg]" />
Niestety baseny na zewnątrz były jeszcze nie czynne. Tylko jeden centralny w środku i jeden w obmurzu .
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości