Jászszentandrás
#1
czy ktoś może coś bliżej napisać? Chodzi mi o wyposażenie kampingówUśmiech
Odpowiedz
#2
Znalazłam na razie tylko to -

Baseny Kąpielisko Andrástermál i świadczone tam usługi
Na wolnym powietrzu
basen termalny 38 °C

Kąpielisko Andrástermál następujące usługi spa i wellness oferuje:
Choroby układu mięśniowo-szkieletowego
Zapalenie stawów - choroby zapalenia stawów
Zapalenie stawów jest przede wszystkim choroba autoimmunologiczna, co oznacza, że ​​organizm atakuje swoje własne komórki, tkanki. Jest związane z zapaleniem błony wewnętrznej która ochronia stawy (błona maziowa), zwieksza się ilość płynu stawowego, stawy sie rozciągnż, sa spuchnięte i bolesne. Zapalenie stawów uszkodzi chrząstka. To całe zjawisko spowoduje ból, sztywność i niepełnosprawnośc. Objawem dodatkowym może być zmęczenie, złe samopoczucie lub gorączka. Często pojawia się w stawów dłoni, stóp, ramion, kolanów, i symetrycznie, więc po obu stronach i w tym samym czasie. Przy łokcii, biodra i szyji w mniejszym stopniu. 2-3-krotnie częściej jest u kobiet niż u mężczyzn i może wystepowac w każdym wieku, najczęściej zaczyna się między 25-50 lat.

Zarządzania:

Choroby kręgosłupa - Zwyrodnieniowe

Zdecydowana większość problemów kręgosłupa jest z pochodzenia mechanicznego, z otarcia krążka międzykręgowego (dyskopatia), co dzięki zmiany segmentu ruchu prowadzi do powstania problemów z kręgosłupem.

Zarządzania:

Przewlekłe stany zapalne ginekologiczne

Stany zapalne sa często wynikiem zakażenia. Ogólnie stan zapalny utrzymuje się z wyniku zakażenia grzybicznego lub bakteryjnego. Objawy: bóle brzucha, fluor, lub złe samopoczucie, depresja, lekka gorączka

Zarządzania:
Choroby urologiczne i ginekologiczne
Lecznictwo, wellness
Kąpielisko Andrástermál następujące usługi spa i wellness oferuje:
Godziny otwarcia i bilet wstąpu
Adult: 600 Ft

Student, Pensioner: 450 Ft

In high season: 8:00 - 19:00
Odpowiedz
#3
Znalazłam informację, że są tam 4 domki 4 osobowe. Szperałam trochę w internacie i nic więcej nie ma na ten temat. Może będziesz mieć szczęście i odezwie się ktoś kto tam był Uśmiech.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości