Jak wygląda nocne życie na Węgrzech?
#1
Witam Serdecznie Wszystkich Uśmiech

Za 2tyg. wybieram się na Węgry. Nie mamy jeszcze wybranego miasta do którego pojedziemy, natomiast takie wchodzą w grę:
Eger
Nyiregyhaza
Tokaj
Miskolc
Debreczyn
Hajduszoboszlo
Sarspatak

Oczywiście chętnie wysłucham waszych propozycji. Budapest odpada, ponieważ byliśmy rok temu.
Głównie jedziemy po prostu odpocząć od zgiełku dużych miast, nie nastawiamy się za bardzo na zwiedzanie. Główny cel w dzień to baseny, kosztowanie lokalnej kuchnii i wieczorem wyjście do fajnego baru/pubu/restauracji czy nawet dyskoteki. I tutaj pytanie do Was:
Jak z życiem nocnym ? Czytałem kilka wpisów na forum, że wiele miast o 21:00 wymiera. 
Które miasta byście polecili? W dzień baseny, smaczne obiady na mieście i nocne życia do rana? : ) 
Ewentualnie jak macie sprawdzone hotele/hostele/domki - proszę piszcie! 
Namioty nie wchodzą tym razem w grę.

z poważaniem,
Kuba
Odpowiedz
#2
Najbardziej rozrywkowe i wypoczynkowe jest Hajduszoboszlo. Może nie są to dyskoteki ale potańcówki w ogródkach czy pod restauracjami. Eger - kiedyś był super klub ... pod Bazyliką, tak tak pod Bazyliką, chodziłem tam z młodzieżą na obozach. Nie wiem czy jeszcze istnieje. Miasto spokojne, klimatyczne uliczki co roku odnawiane baseny no i Dolina Pięknej Pani - wino prosto z beczki, cyganie, śpiew i jedzenie! W pobliżu kilka innych miejscówek z basenami także przez tydzień można być w innym miejscu. Debreczyn, Nyiregyhaza i Miskolc to duże miasta - wg opisu żeby odpocząć od zgiełku to odpadają z listy. Tokaj to tylko na wino zdecydowanie ale to na weekend a nie wakacje. W Sarospatak nie byłem jeszcze - jest na forum wiele postów o tym miejscu.
Mój typ - Hajduszoboszlo lub Eger.
Odpowiedz
#3
Twoje preferencje spełnia Hajduszoboszlo i Eger . 
Sarospatak oprócz basenów kilku sklepów i restauracji nic więcej nie ma tak samo jest w Nyreghaza-Sostofurdo. Miszkolc i Debreczyn to duże miasta są baseny życie nocne napewno też Oczko
Odpowiedz
#4
Zapomniałem o Tokaju to małe senne miasteczko gdze tylko warto zatrzymać się przejazdem pospacerować i kupić winko Wino Nie ma tam życia nocnego ani basenów
Odpowiedz
#5
Dzięki Wielkie! Uśmiech
Udało mi się zrobić research wśród znajomych i głównie też polecali Hajduszoboszlo, tak więc pewnie tam zajedziemy.
Debreczyn jest drugim co do wielkości miastem pod względem mieszkańców czyli samo przez się powinno być wieczorem gdzie wyjść Uśmiech poza tym jest położony ~22km od Hajduszo.. także elegancko.
Odpowiedz
#6
(09-07-2018, 15:25)stopeer napisał(a): ... Głównie jedziemy po prostu odpocząć od zgiełku dużych miast, ...

miłego odpoczynku ...
Odpowiedz
#7
Ironią pachnie na 2 kilometry.
Odpowiedz
#8
Hajduszoboszlo kolego żyje tylko do 21-22 potem muzyka przestaje grać w pubach i ogrodkach a ludzie się rozchodzą wiec na długie imprezki nie masz co liczyc ,dyskoteki tez nie ma ani  jednej która trwałaby dluzej,najlepsze rozwiązanie to Debreczyn  a tam jest w czym powybierac i parę dyskotek znajdziesz które trwają do 6 rano:-) Jeśli chodzi o nocne życie to tylko Siofok:-)nad Balatonem .
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przepisy drogowe na Węgrzech fvg 132 152,285 15-08-2023, 13:44
Ostatni post: Waldek
  Oszustwo na Węgrzech - potrzebuję porady. badboyrts 1 605 07-08-2023, 21:28
Ostatni post: Waldek
  Wysyłka na adres na Węgrzech Jawa125 17 901 11-07-2023, 15:37
Ostatni post: eplus
  Ceny energii elektrycznej na Węgrzech Slavekk 11 1,568 11-10-2022, 12:54
Ostatni post: Slavekk
  Koszt LPG na Węgrzech kurek 49 64,767 06-07-2022, 13:58
Ostatni post: blackberry



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości