Kempingi, kiedy otworzą ?
#1
Nie wiem kiedy otworzą granice, nie wiem czy jeśli otworzą to zdecydujemy się na wyjazd na Węgry, ale mam wielu znajomych karawaningowców, których interesuje termin otwarcia kempingów przy basenach termalnych. I tu moja prośba jeśli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat i wiedział, że kempingi działają proszę o wiadomość Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#2
(30-05-2020, 16:39)czesieko napisał(a): ... termin otwarcia kempingów przy basenach termalnych...

Termal kempingów jest sporo, potrzeba czasu aby sprawdzic który otwary. Podaj regiony, które wchodzą w rachubę 
Kilka dat otwarcia poniżej...
- Zalakaros > 29 maja
- Gárdony > 30 maja
- Tiszakécske > 20 maja
- Lipót > 13 czerwca
Odpowiedz
#3
(30-05-2020, 20:14)Sztasek napisał(a):
(30-05-2020, 16:39)czesieko napisał(a): ... termin otwarcia kempingów przy basenach termalnych...

Termal kempingów jest sporo, potrzeba czasu aby sprawdzic który otwary. Podaj regiony, które wchodzą w rachubę 
Kilka dat otwarcia poniżej...
- Zalakaros > 29 maja
- Gárdony > 30 maja
- Tiszakécske > 20 maja
- Lipót > 13 czerwca
Sztasek na Ciebie zawsze można liczyć, DZIĘKUJĘ. Chodziło mi głownie o to czy otworzą się przed wakacjami.
Pozdrawiam wszystkich węgromaniaków. Pani czesieko
Odpowiedz
#4
Interesuje mnie kemping i baseny w Tiszajuvaros czy są jakies ograniczenia w związku z COVID w tym roku?
Odpowiedz
#5
Na początku chciałbym się przywitać. Byłem na Węgrzech już kilka razy i w tym roku również mam plan spędzić urlop nad Balatonem. Niestety z różnych powodów termin urlopu wypadł nam na ostatni tydzień maja i początek czerwca...i stąd moje pytanie: jak myślicie, do tej pory będzie można udać się tam na camping? Sytuacja epidemiologiczna juz się poprawia? Jakie są nastroje? Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
#6
Też szukam wróżki Oczko miejmy nadzieję, życzę otwartych granic Uśmiech
Odpowiedz
#7
(18-04-2021, 19:38)lisia312 napisał(a): Też szukam wróżki Oczko miejmy nadzieję, życzę otwartych granic Uśmiech

Wróżka nic nie pomoże. Jedyne, 100 % pewne informacje posiada premier Orbán Viktor.
Adres mailowy premiera: orbanviktor@orbanviktor.hu
(źródło strona: https://www.miniszterelnok.hu)
Odpowiedz
#8
Czy na skorzystanie z kampingu też są potrzebne paszporty covidowe?
pzdr.
Odpowiedz
#9
(31-05-2021, 15:03)ember napisał(a): Czy na skorzystanie z kampingu też są potrzebne paszporty covidowe?
pzdr.

"paszport covidovy" (mieszkańcy Węgier mają védettségi igazolás)  jest wrukiem wejścia na kąpielisko, do restauracji, kina... itp.
Odpowiedz
#10
(31-05-2021, 16:18)Sztasek napisał(a):
(31-05-2021, 15:03)ember napisał(a): Czy na skorzystanie z kampingu też są potrzebne paszporty covidowe?
pzdr.

"paszport covidovy" (mieszkańcy Węgier mają védettségi igazolás)  jest wrukiem wejścia na kąpielisko, do restauracji, kina... itp.

do hotelu, pensjonatu, na stadion... itd.
a ja pytam kemping
pzdr.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości