Kisvárda
#1
Witam
Czy ma ktoś jakieś informacje o ośrodku w 2017 roku, doszły mnie słuchy, że w tym roku jest zamknięte. Czy ktoś wie jak jest naprawdę ??
A jeżeli nie Kisvarda - to gdzie pod namiot na Węgry ??
Odpowiedz
#2
Jeśli nie Kisvarda to jest wiele innych ciekawych Basenów z campingiem np.Sarosparak, Tisaujvaros,Hajduszoboszlo,Berekfurdo Hajuboszormeny,Hajdunanas,Bogacs,Tiszafured,Jaszapati
Odpowiedz
#3
Do Kisvardy jeździmy od kilku lat i klimat tam jak najbardziej nam odpowiada. Najlepsze jest to, że mam tam najbliżej i pole namiotowe jest na terenie basenów !! Niestety mogę jechać tylko na kilka dni więc odległość ma znaczenie (każda godzina się liczy ) Uśmiech
Odpowiedz
#4
To warto sobie odmienić i zobaczyć inne kąpielisko a godzinę czy dwie jazdy więcej to nie jest tak dużo wystarczy wcześniej wyjechać OczkoPolecam Bogacs lub Berekfurdo
Odpowiedz
#5
"Zdradziłem" Kisvardę w ubiegłym roku i w tym chyba też. Prawdopodobnie zgodnie z opinią: jeśli czegoś nie ma w internecie, to "to" nie istnieje - coś jest na rzeczy. Nie znalazłem żadnych świeżych informacji na temat kąpieliska. Z jednej strony, trudno uwierzyć w śmierć takiego obiektu - z drugiej strony, już wcześniej dało się zauważyć przechodzenie obiektu (szczególnie campingu) "z rąk do rąk".
Nasuwa się pytanie: gdzie łykendy spędza zmotoryzowane Krosno i okolice Zdziwiony
Odpowiedz
#6
(11-07-2017, 19:17)oldman58 napisał(a): Nasuwa się pytanie: gdzie łykendy spędza zmotoryzowane Krosno i okolice Zdziwiony

Sarospatak - miasto partnerskie Krosna, 2.07.2017:

[Obrazek: f20c51d9d1e5fa2e.jpg]

Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Odpowiedz
#7
eplus ma raczę Krosno i okolice łykendy spędza w Sarospatak wkońcu to miasto partnerskie i w dodatku bardzo blisko bo drugie miasto partnerskie Krosna to Zalaegerszeg ale na łykend zadalko aby wyskoczyć Oczko
Odpowiedz
#8
witam

prosze o potwierdzenie czy kapielisko w kisvardzie działa ??
a jesli tak prosze rowniez o informacje gdzie znalezc jakis nocleg
Odpowiedz
#9
(30-07-2017, 12:05)Tony-snk napisał(a): witam

prosze o potwierdzenie czy kapielisko w kisvardzie działa ??
a jesli tak prosze rowniez o informacje gdzie znalezc jakis nocleg

Tak jest czynne https://www.facebook.com/varfurdokisvarda/
Odpowiedz
#10
dziekuje za szybka odpowiedz
a moze ktos jeszcze jakis nocleg mi podpowie ?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,086 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,115 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,111 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości