Kisvárda
#71
Robsonovski, byłem dwa dni w Aquacinema w sierpniu 2019 i odczucia mieszane z powodu raczej chłodnej wody w basenach zewnętrznych. W jednym dniu znalazł się jeden basen z nawet ciepłą wodą ale w kolejnym już wszędzie było raczej chłodno, nie wiem od czego to zależy. Mnie to niespecjalnie przeszkadzało ale już moja żona i dzieci nie były zadowolone...
Odpowiedz
#72
(24-05-2022, 10:29)seba napisał(a): Robsonovski, byłem dwa dni w Aquacinema w sierpniu 2019 i odczucia mieszane z powodu raczej chłodnej wody w basenach zewnętrznych. W jednym dniu znalazł się jeden basen z nawet ciepłą wodą ale w kolejnym już wszędzie było raczej chłodno, nie wiem od czego to zależy. Mnie to niespecjalnie przeszkadzało ale już moja żona i dzieci nie były zadowolone...


Właśnie planuję urlop na Węgrzech może masz jakieś sprawdzone miejsca gdzie można udać się z dziećmi (4 i 6 L)?

Tyle tych propozycji, że ciężko się zdecydować dlatego szukam sprawdzonych spotów, gdzie dzieciaki będą miały frajdę.
Odpowiedz
#73
(26-05-2022, 16:52)Adin0 napisał(a): Można coś więcej o tym kąpielisku? Jakaś strona ?

Kisvárda > https://aquacinema.hu/
Odpowiedz
#74
(26-05-2022, 16:52)Adin0 napisał(a):
(26-05-2022, 14:45)adamus581 napisał(a):
(26-05-2022, 13:17)robsonovski napisał(a): Właśnie planuję urlop na Węgrzech może masz jakieś sprawdzone miejsca gdzie można udać się z dziećmi (4 i 6 L)?

Tyle tych propozycji, że ciężko się zdecydować dlatego szukam sprawdzonych spotów, gdzie dzieciaki będą miały frajdę.
-------------------------------------------

Wszystko zależy jaki masz budżet i jak daleko chcesz jechać.Mało się pisze o Egerze i pięknych jaskiniach, Budapeszt to perełka kąpielisk. Generalnie gdzie jest więcej atrakcji to drożej, tanio tylko tam gdzie wszystko jest pod gołym niebem. Polecam Sarospatak, ale za tydzień będę w Tiszavasvari ten kompleks otwierają w najbliższą  sobotę.
Można coś więcej o tym kąpielisku? Jakaś strona ?
https://forum.wegierskie.com/Tiszavasvar...i#pid46199

https://www.termalfurdo.hu/furdo/tiszava...dfurdo-178
Odpowiedz
#75
Robsonovski, według mnie zdecydowanie lepszą propozycją zamiast Kisvardy będzie pobliskie Sostofurdo koło Nyiregyhazy. Byłem tam wielokrotnie jak jeszcze dzieci były małe i zawsze byliśmy zadowoleni. Bogactwo ciepłych basenów i zewnętrznych i wewnętrznych, kilkuletnie dzieci będą miały raj, a do tego obok jest największe ZOO na Węgrzech - gdy jest dzień chłodniejszy warto odwiedzić. Jest może trochę drożej niż w Kisvardzie ale zdecydowanie warto. No i blisko stamtąd do Nyirbator, można jeden dzień przeznaczyć na tamtejsze kąpielisko.
Odpowiedz
#76
"Nie wiem czy to ważne, ale uprzejmie donoszę ...", że od 1 czerwca uruchomiono kamping przy basenach Aquacinema w Kisvardzie. Ceny wydają się być na miarę czasów. Gdyby ktoś był i zamieścił relację - byłaby  Bomba .
Odpowiedz
#77
Wiram 

Miały być dzisiaj jakieś polskie termy w okolicach Zakopanego a wyszła Kisvarda. 
[Obrazek: 08fb8fe4ea22c383med.jpg]
Na kampingu

[Obrazek: 63c15cd84e9464d4med.jpg]

Na kempingu raczej bez tłumów 
[Obrazek: c0c71a52dd38a595med.jpg]
Odpowiedz
#78
Czy kempingi jest połączony
Odpowiedz
#79
Czy kemping jest połączony z basenami tak jak było dawniej
Odpowiedz
#80
(28-08-2023, 17:34)CORRADO napisał(a): Czy kemping jest połączony z basenami tak jak było dawniej

Tak wychodził się z kempingu na baseny jak widać na zdjęciu.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Camping Kisvarda pati92 31 10,089 05-07-2023, 21:18
Ostatni post: Pompa@
  Kisvarda - przystanek w drodze z Rumunii eplus 46 59,121 14-07-2017, 22:00
Ostatni post: wojti76
  Kisvarda 2016 Mamut 14 14,114 05-09-2016, 19:58
Ostatni post: Mamut



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości