Komunikacja Strefy płatnego parkowania w Budapeszcie
#21
Chyba znalazlem zdjecie na mapie o ile faktycznie to te miejsce,dzis bylem na tej samej ulicy ale pod innym numerem,tylko ze cena za tydzien to 20000,wiec sobie odpuscilem,puki co samochod stoi na parkingu w centrum .Przejde sie dzis na targ i sprawdze na piechote.
Odpowiedz
#22
Spisałem dane z biletu parkingowego więc nie ma lipy.Za WestEnd City Center idąc od dworca Nyugati na skrzyżowaniu Lehel utca i Bulcsu utca skręć w prawo i po 100 m po lewej jest ten parking (no chyba go nie zlikwidowali?).

znalazłem fotke z tego kwitu i tam jest wpisana ulica jak podałem kilka postów wcześniej.Natomiast w google maps jest Bulcsu i na zdjęciu sat. widać placyk który jest tym parkingiem,sorki że tak późno ale sporo się działo u mnie.
Odpowiedz
#23
Nie padła tutaj odpowiedź na pytanie czy od piątku 18(lub 20) można spokojnie parkować za darmo bez przestawiania samochodu aż do poniedziałku 8 rano? Mam nocleg koło opery i chcę parkować przez weekend na jednokierunkowej ulicy obok. Dzięki za pomoc
Odpowiedz
#24
Nie podajesz ulicy na której chcesz parkować przy Operze.
W VI dzielnicy parkowanie gratis zależy od miejsca (ulicy) więc teoretycznie od godz. 20.oo w piatek możesz parkować do 8.oo rano w miejscach, gdzie nie ma od tego zastrzeżenia.
Odpowiedz
#25
Witam. Nocuje w Budapeszcie za parę dni i powiedzieli że za dobę na ulicy będę musiał zapłacić 20 euro (sam noclegi nie posiada parkingu). Czy ktoś się nie orientuje gdzie można taniej zaparkować auto blisko Ceres Palne ucta 7? Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś sugestie.
Odpowiedz
#26
a nie veres palne?
to absolutne centrum pesztu i poza ulicami tam sie nie da normalnie zaparkowac
moze pod palacem ybla (ybl palota) o ile ten dziadoski parking jeszcze dziala

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#27
Mógłbym podjechać pod nocleg, zostawić rzeczy i później zostawić auto na jakimś parkingu niekoniecznie strasznie bliskiego. Ale fajnie gdyby był tańszy niż te 20 euroszkow za dobę.
Odpowiedz
#28
mozesz poszukac i zarezerwowac na carepark.hu
ale za 3 doby nie zaplacisz mniej niz 16-17 tys ft
to budapeszt i w centrum nie ma przebacz

tapatalk
brak polskich liter
Nie odpowiadam na prywatne wiadomosci - z wielu powodow
Odpowiedz
#29
Czy 20.08 jest święto na Węgrzech i czy tego dnia parkingi w Budapeszcie będą bezpłatne?
Odpowiedz
#30
Hej, 

Będziemy w obudzie w Budapeszcie blisko centrum handlowego Euro center i Florian tier. Jest gdzieś w tej okolicy darmowy parking? Ludzie komentując obiekt który wynajelismy piszą że parking na tyłach bloku jest za darmo i nie ma żadnego znaku wskazującego na strefę płatnego parkowania natomiast właściciel na dzień przed przybyciem informuje mnie ze mogą stanąć na tyłach bloku za 300 ft hour
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zmiany w komunikacji w Budapeszcie w dniu święta 15 marca Waldek 0 252 14-03-2024, 1:23
Ostatni post: Waldek
  Komunikacja Jak najlepiej przemieszczać się po Budapeszcie Edin 559 551,806 18-11-2023, 15:03
Ostatni post: Tiresias
  Drożeje komunikacja miejska w Budapeszcie Waldek 0 282 21-07-2023, 12:40
Ostatni post: Waldek
  Noclegi Tani nocleg w Budapeszcie fvg 389 521,489 20-04-2023, 13:32
Ostatni post: czupur_n
  Od dzisiaj więcej płacimy za taksówkę w Budapeszcie Waldek 0 518 06-03-2023, 11:58
Ostatni post: Waldek



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości